Hlasy Oblivionu neskončí v zapomnění - aktualizace

Stejně jako v předchozím díle ságy The Elder Scrolls se vývojáři z Bethesdy rozhodli přizvat na dabování Oblivionu Lyndu Carter.

Známá herečka sedmdesátých let minulého století, Lynda Carter, však nebude jedinou slavnou osobností, která propůjčí svůj hlas do více než padesáti hodin nahrávek, které se se hrou pojí. Fanoušci Star Trecku snad poznají hlas Patricka Stewarta, který se proslavil svojí rolí kapitána vesmírné lodi Enterprise J. L. Picarda a ve hře se zhostí hlasu Imperátora.

Aktualizace: Nedávno prosákla další dvojice slavných jmen stříbrného plátna, jejichž vlastníci zapůjčí Oblivionu své hlasy. Imperátorova syna ztvární Sean Bean (hrál například Boromira v Pánu prstenů) a čeká na nás i hlas Terrence Stampa, kterého znají příznivci Star Wars jako Valoruma z První epizody.

 

Doupě komentuje: Vypadá to, že Oblivion chce pokořit laťku Everquestu o nejukecanější RPG všech dob. V Everquestu 2 byly namluveny všechny NPC, stejně tak tomu má být i v Oblivionu, jen uvidíme, která hra jich bude obsahovat více.

Související informace (The Elder Scrolls: Oblivion)
Platforma
: PC, Xbox 360
Žánr: RPG
Výrobce: Bethesda Softworks (
http://www.bethsoft.com/)
Vydavatel: Bethesda Softworks (
http://www.bethsoft.com/)
Homepage:
http://www.elderscrolls.com/home/home.htm
Předpokládané datum vydání: zima 2005

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře