Hledají se herní testeři

Herní server Onlinegames.cz nám podal zprávu, že se chystá druhá várka herních testerů. První skupina byla velmi úspěšná, takže se uvažuje o vysokém finančním ohodnocení.

V nabídce jsou dvě pozice. Jedna z nich obnáší přibližně šestitýdenní práci v Německu (Kolín nad Rýnem) s placenými dietami na pozici herního testera. Vyžadovaná je komunikační znalost angličtiny a bezchybná čeština. Strukturovaný životopis v obou jazycích je možno poslat šéfredaktorovi Onlinegames.cz. To stejné platí i pro možnost pomocných prací v nahrávacím studiu v Praze, kde ovšem není znalost angličtiny nutná, takže odpadá i životopis a namísto něj je požadována pouze vaše krátká charakteristika. Pokud máte plány proniknout do herní branže, může toto být zajímavá brigáda. Podrobnosti naleznete na stránkách Onlinegames.cz

Zdroj: Onlinegames.cz

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |