Hlídá Sony PSP?

Handheld Sony PSP byl zatím dodán na trhy pouze v Japonsku a USA, takže pokud jej chtějí hráči používat, musejí si jej z těchto zemí dovézt. Oficiálně v Evropě přijde do obchodů až 1. září, takže spousta podnikavců se snaží na nedostatku vydělat. Dovážejí do Evropy PSP a prodávají na šedém trhu, jak danou oblast označuje Sony.

Nedávno se rozpoutala zuřívá diskuze, zda si výrobce nenechává od internetových obchodů získávat osobní údaje potenciálních prodavačů v tomto odvětví. Sony se k tomu postavila rázně a uveřejnila prohlášení, v němž tvrdí, že proti jednotlivcům žádné kroky nepodniká, zatím pouze podala žalobu na firmy, které prodávají PSP ve velkém.

  

Zákazníci zatím v obchodech platí přemrštěné ceny za rezervace PSP na chvíli, kdy vyjde. Vždyť handheld vyjde v přepočtu na 7 500 Kč, ale s přednostním příplatkem se cena vyšplhá až na deset tisíc. Prostě pokud chcete PSP včas, musíte buď doufat, nebo slušně platit.

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce