Hogwarts Legacy by podle artbooku mohlo vyjít už v září letošního roku

Nejnovější únik patří datu vydání očekávaného kouzelnického dobrodružství.

Warneři nám už nějakou dobu slibují, že se RPG dobrodružství Hogwarts Legacy po odkladu určitě dočkáme v letošním roce. A jak už to tak bývá, občas unikne něco, co nemá. Podle artbooku The Art and Making of Hogwarts Legacy, který byl spatřen v The Rowling Library, půjde hra na trh 6. září 2022

Autorem je Jody Revenson, která už dříve napsala např. Fantastic Beats: The Sercert of Dumbledore Movie Magic a Harry Potter Paper Craft. Ostatně, 1. září je den, kdy se studenti z knih vrací do Bradavic, takže je zářijové vydání více než smysluplné. 

Hogwarts Legacy vyjde pro PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X/S. Uvidíme, zda se září nakonec potvrdí. 

Váš názor Další článek: Dying Light 2 na Steamu už pokořil rekord prvního dílu v počtu aktivních hráčů

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

24. března | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
23. března | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC