Hokejová sezóna v NHL 2004 startuje!

Stejně jako ve hrách Warcraft 3, Counter-Strike, Vietcong a dalších, i v NHL 2004 se budou konat pravidelné turnaje v síti počítačových heren PG Cyber Cafe. První z řady NHL 2004 turnajů startuje již tuto sobotu 3.4.2004. Dějištěm turnajů budou zatím pouze dvě pražské herny PG Cyber Cafe prodigy a Village Cinemas Anděl.

  

Mistrovství České republiky začíná!

Pořadatelem turnaje je Českomoravský svaz progamingu a turnaj je součástí kvalifikace na Mistrovství ČR v počítačových hrách 2004. Na turnaji bude rozděleno celkem 100 bodů do tzv. ČMSP Klasifikace, která je zásadní pro postup na finále MČR - InvexCup 2004. Jelikož je hra NHL 2004 podporována svazem pouze krátce, bude zde možnost získat prakticky první body do tohoto hodnocení. O další body již nějaký čas usilují hráči v Novinky.cz NHL 2004 Lize a kvalifikačních |i|NHL a INET Ligách.

Podmínkou účasti v turnaji je členství v ČMSP (bude možnost zaregistrovat se na místě). Startovné pro jednoho hráče činí 135,- Kč. Je možno si přinést své vlastní klávesnice, myši, gamepady, apod. Zápasy v turnaji se řídí pravidly Novinky.cz NHL2004 Ligy s výjimkou LANových nastavení. Systém turnaje je závislý na počtu hráčů a bude oznámen na místě. Registrace do turnaje se provádí výhradně přímo na místě (jedna z heren) u obsluhy herny. Přibližný časový harmonogram turnaje je následující:

9:00 - 10:00 - registrace do turnaje
10:00 - 16:00 - základní skupiny
16:00 - 21:00* - PlayOff

* - závisí na počtu přihlášených hráčů, zpravidla by konec turnaje neměl překročit čas 21:00

Více informací zde.

Zdroj: TZ

 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A