Homeworld 2 a Chrome v prodeji v ČR

Od dnešního dne máte možnost zakoupit v ČR dva nové herní tituly, které by neměly chybět ve vaší sbírce her. Homeworld 2 je pokračování úspěšného předchozího dílu, který po uvedení na zahraničním trhu předčil veškerá očekávání a mezi hráči zaujal vysoké postavení v jejich osobním ohodnocení. Chrome se chce se svým novátorským přístupem a překrásnou grafikou prosadit na zcela přeplněném poli 3D akcí letošního roku a jestli se mu to povede, záleží opět jen na vás. Pojďme se na jednotlivé hry podívat zvlášť.

Za taktickou akční hrou Chrome stojí polský tvůrčí tým Techland, který chce do žánru FPS vnést nový vzduch. Unikátní kombinace nových prvků a inovací vytváří z tohoto titulu víc než nabízí běžný rámec taktických akčních her. Hra se pyšní unikátní atmosférou, jedinečným prostředím a bohatým arzenálem zbraní (nože, pistole, sniperky, plasmové pušky, plamenomet, raketomet a další). Chybět nebude krom rozsáhlého singleplayeru, který se odehrává v nově objeveném solárním systému Valkyria, ani hra více hráčů, samozřejmě s množství módů a herních map. Ponořit se můžete do strhující podívané v dech beroucí detailně vykreslených scenérií a fyziky enginu Chrome. FPS Chrome vychází v ČR s českými titulky od společnosti Cenega. Více informací o této hře se můžete dočíst v naší recenzi.

   

Další hrou, kterou na český trh přináší společnost Cenega, je jeden z nejočekávanějších vesmírných projektů tohoto roku, titul Homeworld 2, pokračování proslulé strategické hry studia Relic Entertainment. Národ Higaranů má nového nepřítele a musí opět bojovat o svou planetu. Nové single-playerové mise přinášejí opět velký zážitek ve strhující podívané na detailně zpracovaný vesmír a všechny objekty provedené v novém 3D enginu. Hra kromě vylepšené grafické stránky přináší řadu novinek od zjednodušeného ovládání, doprovodnou hudbu až přes řadu nových jednotek ve hře. Těšit se však můžeme také na multiplayer až pro 5 hráčů, který bude hratelný po síti i internetu. V ČR bude k dostání v originálním znění s českým manuálem. Více informací o této hře se můžete dočíst v našich prvních dojmech.

   

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšího hitu Rockstaru?

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšíh…

GTA V je jistě stále celkem cool záležitost, poločas rozpadu se ovšem přiblížil a spolu s ním i myšlenky na nástupce v podobě GTA VI. Jaké bude?

9.  5.  2018 | | 6 N/A
Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Pomalými krůčky se k nám dostává léto a s ním i období sucha. Květnový line-up tomu ale rozhodně neodpovídá.

11.  5.  2018 |
Když jsou hry umění: nádherné obrázky, které by se klidně daly vystavit v galerii

Když jsou hry umění: nádherné obrázky,…

Hry jsou uměním a díky moderních nástrojům můžeme tvořit nádherné pohlednice z našich výprav. Pojďme se podívat na ty nejlepší z posledních let.

7.  5.  2018 | | 1 N/A
LEGENDY: Gangsterské herní šílenství se zrodilo ze zkratky GTA

LEGENDY: Gangsterské herní šílenství s…

Slavná série Grand Theft Auto nastartovala žánr, kterému se dnes zjednodušeně říká gangsterky. Od svého zrodu jako chyba v kódu se dostala až na výsluní herního průmyslu.

9.  5.  2018 |
Thanos míří do akce Fortnite díky speciálnímu, časově omezenému eventu

Thanos míří do akce Fortnite díky spec…

Nejpopulárnější světový film zavítá do nejpopulárnější videohry.

8.  5.  2018 |
Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell, Rage 2, Borderlands 3 a řadu dalších

Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell…

Úniky se občas stávají, obchodní řetězec Walmart to ale tentokrát opravdu slušně skonil.

9.  5.  2018 | | 3 N/A