Homeworld 2 a Chrome v prodeji v ČR

Od dnešního dne máte možnost zakoupit v ČR dva nové herní tituly, které by neměly chybět ve vaší sbírce her. Homeworld 2 je pokračování úspěšného předchozího dílu, který po uvedení na zahraničním trhu předčil veškerá očekávání a mezi hráči zaujal vysoké postavení v jejich osobním ohodnocení. Chrome se chce se svým novátorským přístupem a překrásnou grafikou prosadit na zcela přeplněném poli 3D akcí letošního roku a jestli se mu to povede, záleží opět jen na vás. Pojďme se na jednotlivé hry podívat zvlášť.

Za taktickou akční hrou Chrome stojí polský tvůrčí tým Techland, který chce do žánru FPS vnést nový vzduch. Unikátní kombinace nových prvků a inovací vytváří z tohoto titulu víc než nabízí běžný rámec taktických akčních her. Hra se pyšní unikátní atmosférou, jedinečným prostředím a bohatým arzenálem zbraní (nože, pistole, sniperky, plasmové pušky, plamenomet, raketomet a další). Chybět nebude krom rozsáhlého singleplayeru, který se odehrává v nově objeveném solárním systému Valkyria, ani hra více hráčů, samozřejmě s množství módů a herních map. Ponořit se můžete do strhující podívané v dech beroucí detailně vykreslených scenérií a fyziky enginu Chrome. FPS Chrome vychází v ČR s českými titulky od společnosti Cenega. Více informací o této hře se můžete dočíst v naší recenzi.

   

Další hrou, kterou na český trh přináší společnost Cenega, je jeden z nejočekávanějších vesmírných projektů tohoto roku, titul Homeworld 2, pokračování proslulé strategické hry studia Relic Entertainment. Národ Higaranů má nového nepřítele a musí opět bojovat o svou planetu. Nové single-playerové mise přinášejí opět velký zážitek ve strhující podívané na detailně zpracovaný vesmír a všechny objekty provedené v novém 3D enginu. Hra kromě vylepšené grafické stránky přináší řadu novinek od zjednodušeného ovládání, doprovodnou hudbu až přes řadu nových jednotek ve hře. Těšit se však můžeme také na multiplayer až pro 5 hráčů, který bude hratelný po síti i internetu. V ČR bude k dostání v originálním znění s českým manuálem. Více informací o této hře se můžete dočíst v našich prvních dojmech.

   

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Minecraft zdarma: 5 her, které si můžete zahrát hned teď

Minecraft zdarma: 5 her, které si může…

Minecraft se dočkal extrémního úspěchu a dodnes staví své domy z bloků miliony hráčů. I když mnoho lidí hru „upirátilo“, my jsme proti pořizování her na černo. Pokud si však chcete zahrát Minecraft a nechcete platit, možná vám pomůžou naše tipy na jiné parádní herní kousky.

15.  8.  2018 | | 3 N/A
Red Dead Redemption 2 vypadá jako dokonalá westernovka od Tarantina

Red Dead Redemption 2 vypadá jako doko…

Rockstar špatné hry nedělá. A když spojíte divoký západ s jedním z nejlepších studií, máte zaděláno na hit.

12.  8.  2018 |
Reportáž: Navštívili jsme virtuální hernu v Praze

Reportáž: Navštívili jsme virtuální he…

Virtuální realita vás doslova shodí na zem.

8.  8.  2018 |
Fotoseriál z českého survival royale: Vigor pěkně zblízka

Fotoseriál z českého survival royale: …

Další český battle royale začíná vystrkovat růžky. Jak vypadá a jak působí?

7.  8.  2018 |
Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy budou pixely sexy

Herní filosofie: sex ve hrách aneb kdy…

Sexualita ve hrách již dávno není tabu. Přesvědčte se s námi.

10.  8.  2018 |