Homeworld 2 a Chrome v prodeji v ČR

Od dnešního dne máte možnost zakoupit v ČR dva nové herní tituly, které by neměly chybět ve vaší sbírce her. Homeworld 2 je pokračování úspěšného předchozího dílu, který po uvedení na zahraničním trhu předčil veškerá očekávání a mezi hráči zaujal vysoké postavení v jejich osobním ohodnocení. Chrome se chce se svým novátorským přístupem a překrásnou grafikou prosadit na zcela přeplněném poli 3D akcí letošního roku a jestli se mu to povede, záleží opět jen na vás. Pojďme se na jednotlivé hry podívat zvlášť.

Za taktickou akční hrou Chrome stojí polský tvůrčí tým Techland, který chce do žánru FPS vnést nový vzduch. Unikátní kombinace nových prvků a inovací vytváří z tohoto titulu víc než nabízí běžný rámec taktických akčních her. Hra se pyšní unikátní atmosférou, jedinečným prostředím a bohatým arzenálem zbraní (nože, pistole, sniperky, plasmové pušky, plamenomet, raketomet a další). Chybět nebude krom rozsáhlého singleplayeru, který se odehrává v nově objeveném solárním systému Valkyria, ani hra více hráčů, samozřejmě s množství módů a herních map. Ponořit se můžete do strhující podívané v dech beroucí detailně vykreslených scenérií a fyziky enginu Chrome. FPS Chrome vychází v ČR s českými titulky od společnosti Cenega. Více informací o této hře se můžete dočíst v naší recenzi.

   

Další hrou, kterou na český trh přináší společnost Cenega, je jeden z nejočekávanějších vesmírných projektů tohoto roku, titul Homeworld 2, pokračování proslulé strategické hry studia Relic Entertainment. Národ Higaranů má nového nepřítele a musí opět bojovat o svou planetu. Nové single-playerové mise přinášejí opět velký zážitek ve strhující podívané na detailně zpracovaný vesmír a všechny objekty provedené v novém 3D enginu. Hra kromě vylepšené grafické stránky přináší řadu novinek od zjednodušeného ovládání, doprovodnou hudbu až přes řadu nových jednotek ve hře. Těšit se však můžeme také na multiplayer až pro 5 hráčů, který bude hratelný po síti i internetu. V ČR bude k dostání v originálním znění s českým manuálem. Více informací o této hře se můžete dočíst v našich prvních dojmech.

   

Zdroj: tisková zpráva

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krás…

Při tvorbě světa Kingdom Come: Deliverance samozřejmě nemohli tvůrci zahrnout celou republiku. Nakonec si vybrali okolí města Rataje nad Sázavou, nacházejícího se v okrese Kutná Hora. Jak to dopadlo?

dnes | | 12 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 17 N/A
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |