Horizon Forbidden West unikl na internet. K vidění už je PS4 verze hry

Bacha na spoilery!

Jak už to tak bývá, občas něco vyskočí na internet dříve, než se to mělo stát a tentokrát si někdo rovnou uzmul hratelný build PS4 verze očekávané akce Horizon Forbidden West, která oficiálně vychází 18. února letošního roku. O únik se podělil NANO na Twitteru, kde se vydavatel postaral o smazání sdílených obrázků, což jen přidává na věrohodnosti. 

Několik nezávislých zdrojů potvrdilo webu VGC, že jde o reálný build a že je zcela hratelný od začátku do konce, i když ještě chybí některé prvky a herní funkce. Na žádných torrentových portálech a dalších herních fórech se zatím hra neobjevila. Doufejme tedy, že to tak i zůstane. 

Váš názor Další článek: Další State of Play má podle spekulací proběhnout na začátku února

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách