Horizon: Forbidden West vyjde v češtině. Podívejte se na představené edice hry

Na Opening Night Live jsme se konečně dozvěděli datum vydání nového Horizonu. Nyní přichází další parádní oznámení, které jistě potěší spoustu tuzemských fanoušků.

Ohledně Horizonu: Forbiddent West je pro nás dnešním nejdůležitějším oznámením to, že bude mít české titulky. To dnes na sociálních sítích a v tiskové zprávě potvrdilo české zastoupení Sony. U prvního dílu to s překladem nevyšlo, takže jsme rádi, že u pokračování Sony změnilo názor. 

Spolu s tím také byly představeny 4 různé edice, ve kterých půjde nový Horizon do prodeje. Předobjednávky již odstartovaly. V Digital Deluxe edici najdete několik exkluzivních kostýmů, digitální komiks, soundtrack a artbook. Navíc zahrnuje hru ve verzi pro PS4 i PS5. 

Fyzická Special Edition ke krabičce přidává steelbook, miniartbook a digitální soundtrack. Do hry pak dostanete jeden kostým navíc. Collector's Edition už to rozjíždí s větší soškou Tremortuska a Aloy. Dostanete vše ze Special Edition a pár digitální bonusů k tomu. Nejdražší bude Regalla Edition, která navíc obsahuje plátěnou mapu, dvě litografie a repliku Aloyina Focusu s custom podstavcem. 

Důležitou novinkou také je, že PS4 verze Horizonu: Forbidden West nepůjde upgradovat na PS5 verzi jako to šlo například u Spider-Man: Miles Morales. Do hraní se pak budete moci pustit 18. února.

Váš názor Další článek: PlayStation Showcase proběhne ve čtvrtek. Co Sony chystá na následující měsíce?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,