Horizon: Zero Dawn má podle spekulací konečně zamířit na PC

Vypuštění Horizon: Zero Dawn na PC by mohlo být revolučním krokem. Sony si totiž doposud své největší hity nechávalo pro sebe.
Horizon: Zero Dawn má podle spekulací konečně zamířit na PC

Herní novinář serveru Kotaku přinesl žhavou informaci od jednoho ze svých zdrojů, která tvrdí, že se brzy dočkáme překvapivého vydání Playstation 4 exkluzivity Horizon: Zero Dawn i na počítačích. Hra by měla být mimo válku o exkluzivity a dorazit na Steam i Epic Games Store. Už v dřívějšku jsme mohli zaznamenat například vydání her od studia Quantic Dream, které doposud vyšly pouze na Playstation. V případě Horizonu jde ale o studio Guerrilla Games, které nemá se Sony pouze partnerství, ale spadá přímo pod japonskou společnost.

Horizon Zero Dawn 2 je skoro oficiální, prozradila to herečka

Horizon Zero Dawn 2 je skoro oficiální, prozradila to herečka

Pokud by tedy Sony opravdu pustilo takovouto exkluzivitu na PC, šlo by o zcela přelomový krok, který může otevřít stavidla nové politice exkluzivit Sony. Je ale možné, že chce společnost prostě hráčům na PC ukázat, jak kvalitní exkluzivity nabízí ještě před příchodem nové generace na trh a přilákat tak nové zákazníky. 

Detroit a další hry studia Quantic Dream míří na PC exkluzivně pro Epic Store

Detroit a další hry studia Quantic Dream míří na PC exkluzivně pro Epic Store

Horizon: Zero Dawn se stal jednou z nejúspěšnějších her roku 2017 a i přes exkluzivitu pro PS4 prodal přes deset milionů kopií. Jde o jedno z mála akčních RPG, která se svojí kvalitou alespoň přiblížila třetímu Zaklínači a není tak pochyb o tom, že by si Horizon své publikum i na PC našel. Chtěli byste exkluzivní tituly Playstationu hrát na PC?


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma