Hornet Leader - Steel Panthers na obloze?

„Odvaha, mozek a palebná síla“, hlásá tiskové prohlášení Matrix Games ku příležitosti odhalení realistické taktické hry, která se zaměří na historicky podložené boje stíhaček F/A-18 Hornet. V přehledném ptačím pohledu hráč prokřižuje válečná pole a vzduch nad nimi mezi léty 1991 a 2007, přičemž navštíví například Irák, Lybii, Severní Koreu apod. V každé operaci bude dostupná jiná výzbroj, přesně taková, jaká byla použita ve skutečnosti.

  

 

Hlavní předností Hornet Leader se stane vývoj a management pilotů. Ti se rekrutují z naprostých nováčků a až postupem času se jim zvedají statistiky, přibývají zářezy na pažbě a v kombinaci s dobře vyzbrojenými stroji se stanou létajícími anděly smrti. Hráč však bude muset počítat rovněž s únavou, doletem strojů a municí – úspěchu lze dosáhnout pouze pečlivým staráním se o své svěřence a dobrým technickým stavem všech strojů. Jakmile pak piloti doletí na místo potyčky, má nastat pravá taktická řež. Titul se dle prvních informací podobá kultovní taktické klasice Steel Panthers s tím rozdílem, že se nebude zabývat tanky, ale prozkoumá taje modré oblohy. Hornet Leader se navíc nechce zaměřit pouze na skalní stratégy, ale zaujmout široké spektrum veřejnosti, takže si navzdory strohé grafice zaslouží pozornost letecky pozitivního publika vší odbornosti.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Hity letošního podzimu: co hrát po letní pauze?

Hity letošního podzimu: co hrát po let…

Momentálně se nacházíme v období, kdy nevychází žádné velké hry a všichni se připravujeme na ten šťavnatý podzim. Letos toho bude opravdu hodně, a proto jsme vybrali to nejlepší, co si pro nás tentokrát herní firmy připravili.

16.  7.  2018 |