Hornet Leader - Steel Panthers na obloze?

„Odvaha, mozek a palebná síla“, hlásá tiskové prohlášení Matrix Games ku příležitosti odhalení realistické taktické hry, která se zaměří na historicky podložené boje stíhaček F/A-18 Hornet. V přehledném ptačím pohledu hráč prokřižuje válečná pole a vzduch nad nimi mezi léty 1991 a 2007, přičemž navštíví například Irák, Lybii, Severní Koreu apod. V každé operaci bude dostupná jiná výzbroj, přesně taková, jaká byla použita ve skutečnosti.

  

 

Hlavní předností Hornet Leader se stane vývoj a management pilotů. Ti se rekrutují z naprostých nováčků a až postupem času se jim zvedají statistiky, přibývají zářezy na pažbě a v kombinaci s dobře vyzbrojenými stroji se stanou létajícími anděly smrti. Hráč však bude muset počítat rovněž s únavou, doletem strojů a municí – úspěchu lze dosáhnout pouze pečlivým staráním se o své svěřence a dobrým technickým stavem všech strojů. Jakmile pak piloti doletí na místo potyčky, má nastat pravá taktická řež. Titul se dle prvních informací podobá kultovní taktické klasice Steel Panthers s tím rozdílem, že se nebude zabývat tanky, ale prozkoumá taje modré oblohy. Hornet Leader se navíc nechce zaměřit pouze na skalní stratégy, ale zaujmout široké spektrum veřejnosti, takže si navzdory strohé grafice zaslouží pozornost letecky pozitivního publika vší odbornosti.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 16 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |