Horor Maid of Sker se odkládá, dorazí v červenci letošního roku

Podaří se vám utéct a přežít?

Wales Interactive, společnost, jenž stojí za hrami Don’t Knock Twice a The Bunker and The Complex dává všem hráčům na vědomí, že jejich hororová survival hra Maid of Sker vychází o něco později, než se původně předpokládalo, a to v červenci na PC, Xbox One a PlayStation 4.

Game Director Richard Pring se dále vyjádřil slovy: „Toto datum nám dovolí hru připravit na vydání současně jak v digitální, tak ve fyzické podobě a zároveň nám dává čas doladit morbidní hrůzy a všechny děsivé detaily, jaké chceme v Maid of Sker mít!"

Maid of Sker, hra zasazená do temného Velšského kraje roku 1898 přivede hráče do děsivého hotelu jménem Sker, ze kterého, jak hráč po chvíli zjistí, utéct nebude moc lehké. Podaří se vám najít cestu ven? Podaří se vám přežít jen díky taktikám beze zbraní? Dokážete pod postelí dýchat dostatečně tiše, neprozradit se a nenechat se zabít?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 8 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |