Hororový Scorn se oficiálně odkládá na příští rok

Do tohoto světa plného nočních můr jsme se měli podívat ještě do konce roku 2021. Plány se ale s novým updatem od vývojářů mění.

Poté, co vývojáři z Ebb Software uspěli se Scornem na Kickstarteru, jsme o něm slýchali jen zřídkakdy. Naposledy to bylo s vypuštěním nového traileru loni na podzim. V novém updatu uvádějí, že nemají co skrývat a v mezičase zkrátka pokračovali na vývoji hry a nejde to tak dobře jak si představovali. Proto nyní vydání své hry odložili na rok 2022. 

Tím, že o svém projektu nedávají tolik vědět, se chtějí vyvarovat přehnaným očekáváním fanoušků a pořádný marketing hodlají rozjet až s blížícím se vydáním hry. Přiznávají také, že během vývoje udělali spoustu chyb a ještě i nejspíš udělají další. Projekt se ale nenachází ve "vývojovém pekle", kdy by musel být od základu překopán. Na druhou stranu ale uvádějí, že vše, co vytvořili do poloviny roku 2018, kompletně přepracovali nebo rovnou zahodili. 

Dále si pochvalují spolupráci se svými partnery, mezi kterými je i Microsoft. Nicméně ale ještě nejsou připraveni, aby svoji hru vypustili do světa, a tak se Scorn na naše obrazovky dostane až v průběhu příštího roku. Další vyjádření ohledně toho by mělo přijít 10. prosince. Oznámení o odkladu prý už mělo přijít před pár měsíci, ale stejně jako hra se odkládalo i toto rozhodnutí. Doufáme, že se vývojářům nakonec podaří Scorn dotáhnout do konce, protože zatím vypadá velmi nadějně.

Zdroj: Kickstarter

Váš názor Další článek: Podívejte se, jak GTA: The Trilogy - Definitive Edition vypadá na Nintendo Switch

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách