Hororový Silent Hill odhalil novinky. Remake druhého dílu doplní 3 nové projekty a film

Po letech od zrušeného Silent Hills jsme se konečně dočkali odhalení toho, co se chystá se slavnou hororovou sérií.

Silent Hill 2 Remake

Spekulací bylo mnoho, nyní už máme vše potvrzeno oficiálně od Konami. Prakticky všechno, o čem v posledních měsících kolovaly zvěsti, se stalo skutečností. Jako první přichází na řadu kompletní předělávka hry Silent Hill 2, na kterém pracuje polské studio Bloober Team (The Medium, Layers of Fear). Nedivíme se, že volba padla právě na dvojku vzhledem k tomu, že je u fanoušků nejoblíbenějším dílem.

Původně vyšla před 21 lety, takže s použitím současných technologií rozhodně prokoukne. Remake běží na Unreal Enginu 5 a Bloober Teamu pomáhají i někteří z veteránů série. Zapojil se designér Masahiro Ito a hudbu i tentokrát zpracuje Akira Jamaoka. I když nás čeká kompletně nový grafický kabát, příběh zůstává stejný. V hlavní roli je James Sunderland, kterému přišel dopis od jeho zesnulé manželky. V naději, že ji ještě jednou uvidí, se vydává do Silent Hillu.

Během jeho hledání zjišťujeme detaily o jejich minulosti a společně s Jamesem si opět prožijeme jeden z nejlepších psychologických hororů. Zatím nevíme, kdy máme vydání očekávat, ale remake vyjde nejdříve pouze na PC a PlayStation 5. Na Playstationu by měl mít roční konzolovou exkluzivitu, podobně jako to bylo třeba u Deathloop nebo Ghostwire: Tokyo.

Váš názor Další článek: Need for Speed Unbound ukazuje v novém traileru honičky s policií. Bez riskování nemáte šanci uniknout

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,