Hot Wheels Unleashed 2 - Turbocharged vyjde v říjnu. Vylepší editor tratí a bude podporovat hraní skrz platformy

Na poli závodních arkád se na vrcholu vedle Mario Kart nedaří ostatním sériím udržet moc dlouho. Adaptaci Hot Wheels od Milestone se přitom nedařilo vůbec špatně. Svůj úspěch se pokusí zopakovat s pokračováním s podtitulem Turbocharged, které vyjde 19. října letošního roku na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S|X i Nintendo Switch

I tentokrát půjde o čistou arkádu a podle úvodního popisu to vypadá, že se tvůrci drží hesla "více téhož". Při vydání si budeme moci zazávodit s více než 130 různými vozidly, mezi kterými tentokrát najdeme i motorky a čtyřkolky. Svůj styl jízdy si budeme moci ještě dále upravovat skrz perky a používání bodů zkušeností. Pokud nemáte zájem jen o bezhlavé závodění, Turbocharged by vás mohlo zaujmout i tak díky příběhové kampani, kde se objeví čtveřice originálních postav. 

Aby byly závody trochu ozvláštněné, tak tentokrát budou tratě složené z pětice různých povrchů, přičemž na každém z nich se vaše žihadlo bude chovat trochu jinak. Na dynamice a manévrování pak přidá dash a skok. Novinky přibydou i v rámci herních módů, o kterých se ale detaily dozvíme později. Zatím nám musí stačit, že se vrátí možnost hraní na rozdělené obrazovce a tentokrát nebude chybět hraní skrz platformy s výjimkou Nintendo Switch. Proč je Switch ponechaný na vedlejší koleji, jsme se nedozvěděli.

Důležitou součástí Hot Wheels Unleashed je také tvorba vlastního obsahu. Milestone celkově vylepšil editor tratí. Budeme mít širší možnosti a větší variabilitu dílů, ze kterých můžeme trať se skládat. Navrhnout si můžete i vlastní polepy pro auta a následně všechny své výtvory sdílet skrz ostatní platformy. Dobrých nenáročných závodů se za poslední roky objevilo pomálu a pokračování Hot Wheels vypadá, že by tuto díru na trhu mohlo alespoň trochu zaplnit. 

Váš názor Další článek: Assassin's Creed ve virtuální realitě se ukáže na Ubisoft Forward. Nebude chybět ani mobilní asasín

Témata článku: , , , , , , , , , ,