Hra Apex Legends táhne, během pár dní ji vyzkoušelo přes 10 milionů hráčů

Battle royale, co stojí za to? Vypadá to tak!

Battle royale žánr je v poslední době opravdu přeplněn mnoha absolutně zbytečnými tituly, Apex Legends je ale důkazem, jak kvalitní projekt může vzniknout, pokud se jej ujmou zkušení vývojáři bez zásahu vydavatele. Vznikne neuvěřitelně chytlavá online akce, která vnáší žánru battle royale svěží vítr do plachet. 

Apex Legends: nové battle royale bere herní svět útokem

Apex Legends: nové battle royale bere herní svět útokem

Studio se nyní raduje s úctyhodného milníku. Během úvodních 72 hodin, co je hra na trhu si ji vyzkoušelo už přes 10 milionů hráčů a více jak 1 milion titul aktivně hraje. To je na Free2Play titul, který se objevil na trhu víceméně bez jakékoliv marketingové kampaně obrovský úspěch. A to je teprve začátek. 

ea-media-apex-10-million.jpg.adapt_.crop16x9.1455w.jpg

Recenzenti i youtubeři totiž mluví o hitu, titul se skvěle hraje, je chytlavý i pro diváky na Twitchi. S velkou pravděpodobností tu tedy koukáme na nový trend, který by mohl útočit i na takové matadory, jako je Fortnite či PUBG. Tvůrcům gratulujeme a vám již brzy přineseme naši recenzi. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole