Hráči chtějí akční The Division na PC, sestavují petici

Jedno z největších překvapení letošní výstavy E3, post-apokalyptický online titul The Division, zvedlo nejedno obočí. Hra je však oznámena pouze pro next-gen konzole. Zatím.
Hráči chtějí akční The Division na PC, sestavují petici

Není tajemstvím, že nejnovější herní přídavek do rodiny Toma Clancyho z dílen Ubisoftu patří mezi nejsledovanější hry výstavy, a také mezi malý počet titulů, které se dají opravdu označit slůvkem next-gen. Titul však byl zatím oznámen pouze pro konzole PS4 a Xbox One, což vynechává početnou PC komunitu.

Tom Clancy

Tom Clancy's The Division – nadšení, pramenící z mizérie

Právě ona vystartovala s peticí, aby se připravovaný titul objevil také na této platformě. V době vydání aktuality měla petice přes 48 tisíc podpisů, což poukazuje na značný zájem o novinku Ubisoftu. Dokonce i sám vydavatel v nedávném rozhovoru pro Machinimu povzbudil PC komunitu a nabádal hráče k podpisu petice, aby se zvedl zájem o titul a zvýšila pravděpodobnost, že se opravdu časem objeví i mimo next-gen konzole.

Navíc vývojáři už dříve naznačili, že vůbec nevylučují vývoj titulu na ostatní platformy. Šance tedy rozhodně je, a ne malá. Co si o titulu myslíte vy? Chcete jej na PC?

Zdroj: RPS


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |