Hráči chtějí rychlejší postup v multiplayeru Halo Infinite. Vývojáři už chystají změny

Halo dorazilo se svým špičkovým multiplayerem, postup ale trvá déle než by bylo zdrávo.

Microsoft geniálně využil humbuku kolem vydání nejnovějších dílů sérií Call of Duty a Battlefield a hodil do éteru multiplayer očekávané akce Halo Infinite a zcela zdarma. Díky tomu se do hry navalilo obrovské množství lidí a prozatím to vypadá na velký úspěch, který můžeme po několika dnech hraní potvrdit i my. Postup skrze Battle Pass a multiplayer celkově ale trvá až moc dlouho. 

Toho si všimli hráči a po několika stížnostech už i tvůrci, takže okamžitě slíbili nápravu, která dorazí ještě do konce týdne. Pokud vás tedy štve extrémně pomalý postup skrze úrovně a odemykání nového obsahu, již brzy to půjde podstatně lépe a rychleji. 

"Pro začátek přidáme nové výzvy, které bude velmi jednoduché splnit a urychlit tak postup nahoru," píše komunitní manažer John Junyszek na Twitteru. "Také upravujeme a odstraňujeme některé výzvy a další prvky dle odezvy hráčů a jejich připomínek, což by mělo dovolit postupovat vpřed mnohem rychleji."

A co vy? Už jste nasedli na nový Halo vlak?

Váš názor Další článek: Paradox je spokojen s vývojem Bloodlines 2. Vývojáře ale stále neprozradil

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Čínské značky hromadně odsouvají premiéry svých novinek. A to kvůli náhlému úmrtí bývalého prezidenta

Čínské značky hromadně odsouvají premiéry svých novinek. A to kvůli náhlému úmrtí bývalého prezidenta

** Čínské značky odsouvají premiéry svých novinek ** A to kvůli úmrtí bývalého prezidenta ** Druhotně to posouvá i jejich budoucí dostupnost v Evropě

Martin Chroust
ČínaSmartphony

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách