Hráči Final Fantasy XI, kteří zrušili své účty, mohou pokračovat v hraní

Společnost Square Enix oznámila velice zajímavou věc; hráči, kteří si z jakéhokoliv důvodu zrušili svůj PlayOnline účet v oblíbeném MMORPG Final Fantasy XI, si budou moct své účty obnovit a pokračovat tam, kde skončili.  

   

Samozřejmě to nebude tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. Hráči se budou moci příhlásit pouze v rámci akce Welcome Back Campaign, která bude trvat mezi 14. dubnem a 13. červencem. Tato akce se ale vztahuje pouze na ty, kteří své účty ve hře zrušili úplně, ti, kteří sice již nejsou aktivní, ale své PlayOnline účty doposud vlastní, si budou muset počkat na další akci. Ta by měla proběhnout někdy v červnu. Ani jedna z akcí však nevezme namilost hráče, kteří byli vyhozeni pro podvádění.  

Zdroj: Gamespot


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole