Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky lákají do bitevní vřavy (galerie)

Co si budeme povídat, Frostbite engine je prostě to nejlepší, co střílečky z pohledu první osoby v dnešní době mohou mít.

Chvíli to trvalo, ale nejnovější Battlefield už klepe na dveře. Opomeneme-li chaos kolem komunitních pokřiků o historické věrohodnosti, genderové rovnosti a dalších plků, jedná se o výbornou týmovou střílečku, jak se brzy přesvědčíte v naší recenzi. Čím ale Battlefield vždy lákal a lákat bude především? No přece neutuchající válečnou vřavou, podpořenou grafickým enginem Frostbite. 

Call Of Duty vs Battlefield: jaké válečné peklo vede?

Call Of Duty vs Battlefield: jaké válečné peklo vede?

Ten je zcela bezkonkurenčně nejlepší technologií, kterou si střílečka z pohledu první osoby v dnešní době může přát a jak se můžete přesvědčit v naší 4K galerii, dokáže audiovizuálně opravdu uhranout. Několik desítek screenshotů jsme také natípali na našem redakčním notebooku HP Omen 15 s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q, a musíme uznat, že je titul skvěle optimalizován. 

Frostbite engine je dokonalým nástrojem pro tento žánr, který nabízí bezprecedentní smysl pro detail, ostré textury, nádherné částicové efekty a mimo jiné zničitelné prostředí, které je v sérii velmi populární. V pátém dílu se také propagovala celá řada nových technologií a speciálních efektů pod taktovkou Nvidie. Jedním z nich je samozřejmě obligátní Ray Tracing, který v reálném čase zpracovává odrazy světla na různých druzích povrchu. 

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Ať už se na Battlefield 5 koukáte z jakékoliv úhlu, jde o pět o jednu z nejlépe vypadajících stříleček na trhu. Prozatím se tak pokochejte galerií a připravte se na naši recenzi, která dorazí co nevidět. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A