Hráči fotí v Battlefieldu 5: obrázky lákají do bitevní vřavy (galerie)

Co si budeme povídat, Frostbite engine je prostě to nejlepší, co střílečky z pohledu první osoby v dnešní době mohou mít.

Chvíli to trvalo, ale nejnovější Battlefield už klepe na dveře. Opomeneme-li chaos kolem komunitních pokřiků o historické věrohodnosti, genderové rovnosti a dalších plků, jedná se o výbornou týmovou střílečku, jak se brzy přesvědčíte v naší recenzi. Čím ale Battlefield vždy lákal a lákat bude především? No přece neutuchající válečnou vřavou, podpořenou grafickým enginem Frostbite. 

Call Of Duty vs Battlefield: jaké válečné peklo vede?

Call Of Duty vs Battlefield: jaké válečné peklo vede?

Ten je zcela bezkonkurenčně nejlepší technologií, kterou si střílečka z pohledu první osoby v dnešní době může přát a jak se můžete přesvědčit v naší 4K galerii, dokáže audiovizuálně opravdu uhranout. Několik desítek screenshotů jsme také natípali na našem redakčním notebooku HP Omen 15 s grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q, a musíme uznat, že je titul skvěle optimalizován. 

Frostbite engine je dokonalým nástrojem pro tento žánr, který nabízí bezprecedentní smysl pro detail, ostré textury, nádherné částicové efekty a mimo jiné zničitelné prostředí, které je v sérii velmi populární. V pátém dílu se také propagovala celá řada nových technologií a speciálních efektů pod taktovkou Nvidie. Jedním z nich je samozřejmě obligátní Ray Tracing, který v reálném čase zpracovává odrazy světla na různých druzích povrchu. 

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Ať už se na Battlefield 5 koukáte z jakékoliv úhlu, jde o pět o jednu z nejlépe vypadajících stříleček na trhu. Prozatím se tak pokochejte galerií a připravte se na naši recenzi, která dorazí co nevidět. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole