Hráči Rainbow Six Siege se konečně dočkali nové mapy. Vydáme se do Emerald Plains

Po více jak třech letech se hráčům konečně dostává nového písečku na hraní.

Už je to pěkně dlouhá doba, co se hráči taktické akce Rainbow Six Siege naposledy dočkali aktualizace prostředí a map. Nyní konečně můžeme vyrazit do neprobádaných krajů, konkrétně do severního Irska a lokace Emerald Plains, kde najdeme velké panství s klubem a privátním rančem. A velkou plochu k prozkoumání.

Emerald Plains je součástí sedmého roku Siege komunity, kde mimo mapy dorazil i nový operátor Azami. Na cestě jsou také další nové mapy, podpora pro cross-play a cross-postup a systém reputace. Siege ještě tedy rozhodně neřekl poslední slovo.

Váš názor Další článek: Americké námořnictvo úspěšně otestovalo obří laser proti dronům

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru