Hrajte sami za sebe v Stargate SG1

Hvězdná Brána už není jen záležitostí televizních obrazovek a filmových pláten; chystá se totiž hra, která se právě motivem Hvězdné Brány inspiruje. Pod názvem Stargate SG1: The Alliance se však skrývá mnohem více, než jen slavná licence.

The Alliance nabídne především "skutečné" (dá-li se to tak v případě sci-fi záležitosti vůbec říct) zpracování všech možných lokací a planet. O to se postará engine Unreal 2.5, který byl využit třeba v Unreal Tournament 2004. Důkazem lákavého vizuálního zpracování budiž i tři krásné obrázky, které nově najdete v naší galerii a trailer, který jsme vám již nabídli dříve.

  

Zajímavé je, že po čas hraní najdou rovnoceného uplatnění oba - 1st i 3rd person - pohledy. To ale pořád nic není oproti hlavnímu lákadlu, jenž pro nás autoři chystají; společně se serverem Worthplaying slíbili skalním fanouškům Hvězdné Brány, že jejich skutečné tváře naskenují a přenesou do hry. Přihlásit se může prakticky každý, ovšem pozor - na základě tvrdého výběru budou vybráni skutečně jen ti nejvěrnější fanoušci... Troufne si někdo z vás? Pakliže máte zájem, zde najdete podrobnější informace.  

Download (trailer, 80 MB): Doupě

Zdroj: Worthplaying

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých nikdo nic nečekal

Tipy na 7 překvapivých herních hitů, od kterých ni…

Od následujících her si hráči příliš neslibovali, přesto všechny dokázaly překvapit.

12.  1.  2021 | |10 N/A
Ladislav Novák
Téma
Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět grafickým skvostem

Hráči fotí zážitky z Anglie: AC Valhalla je opět g…

Jestli něco Ubisoft umí, pak jsou to pestré světy, lákající k focení.

16.  1.  2021 | |11 N/A
Daniel Pánek
Assassin's Creed ValhallaGalerie
Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Crying Suns zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: novoroční akce a Cryin…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  1.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce