Hrajte sami za sebe v Stargate SG1

Hvězdná Brána už není jen záležitostí televizních obrazovek a filmových pláten; chystá se totiž hra, která se právě motivem Hvězdné Brány inspiruje. Pod názvem Stargate SG1: The Alliance se však skrývá mnohem více, než jen slavná licence.

The Alliance nabídne především "skutečné" (dá-li se to tak v případě sci-fi záležitosti vůbec říct) zpracování všech možných lokací a planet. O to se postará engine Unreal 2.5, který byl využit třeba v Unreal Tournament 2004. Důkazem lákavého vizuálního zpracování budiž i tři krásné obrázky, které nově najdete v naší galerii a trailer, který jsme vám již nabídli dříve.

  

Zajímavé je, že po čas hraní najdou rovnoceného uplatnění oba - 1st i 3rd person - pohledy. To ale pořád nic není oproti hlavnímu lákadlu, jenž pro nás autoři chystají; společně se serverem Worthplaying slíbili skalním fanouškům Hvězdné Brány, že jejich skutečné tváře naskenují a přenesou do hry. Přihlásit se může prakticky každý, ovšem pozor - na základě tvrdého výběru budou vybráni skutečně jen ti nejvěrnější fanoušci... Troufne si někdo z vás? Pakliže máte zájem, zde najdete podrobnější informace.  

Download (trailer, 80 MB): Doupě

Zdroj: Worthplaying

Váš názor Další článek: Boj za práva Wookies v novém datadisku pro SW Galaxies

Témata článku: , , ,