Hry jsou i pro malé holčičky (a ne zrovna z F.E.A.R.)

Nějakou shodou okolností se dnes střetly plány Buena Vista Games a Vivendi Universal a každá společnost vydala dvojici her pro dívčí publikum.

Buena Vista distribuují hry z dílen studia Disney, takže se můžeme dočkat dvojice popelkovských titulů. Popelka totiž půjde začátkem příštího měsíce do světa na DVD, takže její příběh si mohou děti vychutnat i v Cinderella: Magical Dreams. Pokud vás však spíše zajímá, co dělala Popelka po konci klasické pohádky, můžete sáhnout po Disney`s Cinderella Dollhouse 2. Můžete libovolně zdobit zámek desítkami dekorací a tančit na plesech s princem.

 

Vivendi Universal se zase chystají těžit ze značku Barbie. Barbie and the Magic of Pegasus vrhá Barbie vstříc útrapám a nutí ji zachránit celé království od zkamenění z rukou zlého čaroděje. My Scene Goes Hollywood zase přivede Barbie a její společnice do Holywoodu, kde budou tvořit filmy, a kdo ví, možná budou dokonce konkurovat The Movies z dílny Lionhead Studios ;)

Doupě komentuje: Možná si podobných her jen nevšímáme, každopádně se zdá, že jich mnoho není. A tak je dobře, že se alespoň občas vyskytnou tituly, které nejsou mainstreamové, ale patří i menší kategorii mladších hráček.

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A