Hry od Segy - kdy, kde, jak

Scott Steinberg z americké pobočky firmy Sega poodhalil situaci kolem vydání několika očekávaných titulů pro PS3. Jde konkrétně o hry Full Auto 2: Battlelines, Sonic the Hedgehog a Virtua Fighter 5. První dva jmenovanní by se měli dostat na trh při launchi samotné konzole (tedy 17. listopadu), na pátý díl populární bojovkové série si budeme muset počkat do března roku 2007.

Obdobně to bude vypadat i v případě konzole Wii od Nintenda. Spolu se samotnou konzolí se dočkáme titulu Super Monket Ball: Banana Blitz, na březen je připraven Sonic Wild Fire.

Pozadu nezůstane ani Xbox 360, který jako jediny z next-gen konzolí již je na trhu. I microsoftí konzole se dočká svého Sonica - chystá se totiž port PS3 verze, který by měl přijít někdy koncem roku. Hovořilo se také o xboxové verzi Full Auta, které mělo původně vyjít pouze na PS3, což by bylo celkem logické vzhledem k tomu, že se právě na Xboxu 360 první díl proslavil.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A