Hry od Segy - kdy, kde, jak

Scott Steinberg z americké pobočky firmy Sega poodhalil situaci kolem vydání několika očekávaných titulů pro PS3. Jde konkrétně o hry Full Auto 2: Battlelines, Sonic the Hedgehog a Virtua Fighter 5. První dva jmenovanní by se měli dostat na trh při launchi samotné konzole (tedy 17. listopadu), na pátý díl populární bojovkové série si budeme muset počkat do března roku 2007.

Obdobně to bude vypadat i v případě konzole Wii od Nintenda. Spolu se samotnou konzolí se dočkáme titulu Super Monket Ball: Banana Blitz, na březen je připraven Sonic Wild Fire.

Pozadu nezůstane ani Xbox 360, který jako jediny z next-gen konzolí již je na trhu. I microsoftí konzole se dočká svého Sonica - chystá se totiž port PS3 verze, který by měl přijít někdy koncem roku. Hovořilo se také o xboxové verzi Full Auta, které mělo původně vyjít pouze na PS3, což by bylo celkem logické vzhledem k tomu, že se právě na Xboxu 360 první díl proslavil.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole