Hry online zdarma nejsou jen casual

29. února 2012
Také nemáte rádi, když se X360 hitu Gears of War 3 říká casual hra? Stejný pocit mají někteří hráči, kteří vyznávají hry online zdarma.
Hry online zdarma nejsou jen casual

"Zkušení" hráči automaticky každou flashovou hru házejí do jednoho pytle a nazývají je casual hrami. Mezi tyto hry jsou také řazeny všechny hry pro druhou polovičku naší populace. To pak odvěkého fanouška strategie Age of war nebo  perfektní skákačky Fancy Pants 2 rozpálí doslova do běla.

Co tedy jsou vhodné hry pro vás a které hry si nezaslouží být házeny do jednoho pytle spolu s ostatními flashovkami?

hobo.jpgV první řadě je to série her Hobo, kde je hlavním hrdinou neskutečný povaleč. Tato akční online hra má celkem 5 dílů a úroveň nechutností každým dílem stoupá. Na své nepřátele se můžete doslova vys*at, ale také je můžete pozvracet nebo je "jen" poch*at. Různých combo útoků, jež se vám v průběhu hraní postupně odemykají, je bezpočet.

Máte rádi něco jemnějšího a krásnějšího? Zkuste Beach Catfight, která dostojí svému názvu a je poznat, že se tvůrci částečně inspirovali bojovkami ze série Dead or Alive.

Další hrou, která už je vhodná pro všechny, je v úvodu zmíněná velmi akční skákačka Fancy Pants 2. Ovládněte paňáčka podobného stickamovi v nezaměnitelných oranžových kalhotách a projděte s ním pohádkovým prostředím. Jestli máte rádi klasické 2D plošinovky, tak tuto hru nesmíte vynechat stejně jako nové Trine 2, které se nedávno přiřítilo na naše PC mašiny.

age_of_war_2.jpgOba dva díly Age of War jsou doslova ikonou toho, jak se má správná strategie dělat. Kromě několika hodin zábavy, kterou vám mnohdy nenabídne ani placená "plnohodnotná" krabicovka, vám tato hra nabídne neuvěřitelně chytlavý soundtrack, který se vám vryje do paměti na hodně dlouho a budete se stejně jako statisíce fanoušků po celém světě těšit až studio vydá třetí díl této strategie.

A nakonec jedna z kategorie barbie hry pro dívky. Chcete zapůsobit na svou přítelkyni / manželku až vám bude chtít vyčítat, že neustále sedíte u Age of War? Ukažte ji postřehovou restaurační hru Cake Mania. Tato hra získala již obrovské uznání od milionů hráčů a je jisté, že vám zajistí další poklidné hodiny hraní vaší oblíbené online hry zdarma.

Všechny uvedené hry, které jsme vám doporučili, naleznete na herním serveru Hrejzona.Cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A