Hry z Mega Drive na Revolutionu

Pokud sledujete dění okolo chystané konzole Nintendo Revolution, určitě víte, že přístroj má podporovat službu Virtual Console. Ta vám umožní si stáhnout a zahrát hry ze starších systémů od Nintenda, jako třeba NES a SNES. Ale dočkáme se i konkurenta. Společnost SEGA totiž oznámila, že poskytne pro službu Virtual Console výběr těch nejlepších her z jejich systému Mega Drive.

  

"SEGA pokračuje ve vývoji inovativních cest, aby ukázala vedoucí pozici její nové generace," prohlásil Naoya Tsurumi, ředitel SEGA America a SEGA Europe. "Podpora služby Virtual Console představí více hráčům klasické Mega Drive hity a pomůže znovu oživit spoustu našich oblíbených značek," dodal.

Karel Kališ komentuje: Po letech soupeření se zase jednou na stejné konzoli objeví dva hlavní hrdinové obou firem; instalatér Mario a nadzvukový ježek Sonic. Opravdu jsem zvědavý, které hry z Mega Drive se na Revolutionu objeví. Snad se bude jednat i o takové pecky, jako Ecco the Dolphin či Phantasy Star. Každopádně je takřka jisté, že služba Virtual Console od Nintenda bude trefa do černého.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A