Hry zadarmo nebo se slevou: 9 her na PlayStation zdarma a další jarní akce

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

PlayStation Store – The Witness, Subnautica a dalších 7 her zdarma

Jak před pár měsíci Sony slibovalo, tak také koná. Iniciativa Play at Home pokračuje i v letošním roce a po Ratchet & Clank, které jste si mohli uzmout celý minulý měsíc, přichází o něco větší nálož. Zdarma si tentokrát můžete aktivovat rovnou 9 titulů. Je docela logické, že to všechno nebudou velké AAA pecky, ale i tak je dle nás opravdu o co stát.

ss_d85c5ea66b02b4b639da4bcf5e6cee5e65584042.1920x1080.jpg

Půjdeme na to pěkně popořadě. Subnautica je jednou z her, které vyšly během velkého boomu survivalů před pár lety. Na rozdíl od ostatních tady ale většinu hraní strávíte pod vodou. Nacházíte se totiž na planetě, kde oceány pokrývají téměř celý povrch. Vody si užijete také v relaxačním Abzu od autorů opěvované Journey. Sice nesklidilo tak kladné ohlasy, jako předchůdce, ale jako odpočinková záležitost poslouží výborně.

Pokud byste raději nějakou akci, tak se můžete pustit do Enter the Gungeon. I když vyšel už v roce 2016, tak se stále řadí vysoko v žebříčcích žánru rogue-lite. Skrz dungeon se probíjíte znovu a znovu. Každý průchod můžete narazit na jiný arzenál zbraní. Autoři v tomhle ohledu dokázali vymyslet velmi zajímavé kousky. Do akce vás také zapojí Rez Infinite, i když tady je to v docela jiném stylu. Tento titul je opěvovaný mimo jiné díky svému soundtracku a také si ho můžete projít s PS VR.

Na závěr z tradičních titulů si Sony nachystalo něco, co trochu potrápí vaše mozkové závity. The Witness je logická hra, ve které se ocitnete na pestrobarevném ostrově. Nevíte, kde jste ani kdo jste. Jediné, co můžete dělat, je plnit hlavolamy na tabulkách, které jsou rozmístěny všude možně. Jejich náročnost se postupně zvyšuje a jelikož jich je pár stovek, tak vám nějakou chvíli řešení zabere.

1442546438-the-witness-2.jpg

Kromě toho v Play at Home najdete ještě čtveřici her, které jsou určené pro hraní s headsetem PS VR. Konkrétně to jsou dvě roztomilé plošinovky Astro Bot: Rescue Mission a Moss. K tomu je tady ještě rytmický Thumper a celé to pak uzavírá Paper Beast, ve kterém společně s podivnými stvořeními objevujete tajemství zdejšího světa.

Tím ještě rozdávání her Sony ukončit nehodlá. Play at Home bude pokračovat i nadále. Sice nevíme, co všechno se chystá, ale už bylo prozrazeno, že od 19. dubna si každý z vás bude moci zdarma vzít kompletní edici Horizon: Zero Dawn. Ještě tedy pár týdnů bude trvat, než se tato nabídka zpřístupní. Až k tomu dojde, tak vám samozřejmě v našem souhrnu dáme vědět.

Diskuze (1) Další článek: The Elder Scrolls Online: Console Enhanced dorazí na konzole v červnu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,