Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na exkluzivity pro PS5 a Galactic Civilizations III zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

PlayStation Store – Novinky v January Sale

I když na PlayStationu stále najdete tu stejnou slevovou akci jako minulý týden, tak se její nabídka obměnila. Máme tady i novější exkluzivity pro PlayStation 5 jako jsou Demon’s Souls (1 314 Kč). Pokud nechápe výtky hráčů ke grafice Elden Ringu, je to právě kvůli tomuto remaku, který vypadá nádherně a stejně dobře se i hraje.

Demons Souls Screen 3.jpg

Vedle toho tady máme i oceňovanou akci Returnal (1 589 Kč). Studio Housemarque se tentokrát pustilo do akce z pohledu třetí osoby, která v sobě kombinuje prvky z žánrů rogue-like a bullet hell. Hlavní hrdinka je chycena v časové smyčce na neznámé planetě plné nebezpečí. Podaří se vám probít se skrz náročné nepřátele a zjistit, co se tady vlastně děje?

Zlevněný je i docela čerstvý Sherlock Holmes: Chapter One (951 Kč). Tady se podíváme na slavného detektiva v jeho začátcích, kdy se vydává na vzdálený ostrov. Případů k vyřešení je více než dost. Zatím je k dispozici pouze na PS5. Měl by se dostat i na předchozí generaci, ale vývojáři tuto verzi odložili kvůli doladění optimalizace.

Řešení případů je možná pro některé z vás moc zdlouhavé. Doom Eternal (650 Kč) vás oproti tomu nenechá vydechnout. Sleva se týká Deluxe edice, takže se základní hrou máte rovnou i obě části rozšíření Ancient Gods spolu s několika kosmetickými doplňky navíc. Při nákupu dostanete verzi pro PS4 i PS5.

Váš názor Další článek: Humble Bundle zase mění předplatné. Za 250 Kč měsíčně získáte až deset her pro PC

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,