Hry zadarmo, nebo se slevou: Akce na hry od Bethesdy a karetní rogue-like Loop Hero zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Devolver Sale

Díky vydavatelství Devolver Digital spatřila světlo světa spousta menších, ale zato velmi nápaditých titulů. Aktuální akce na GOGu se vztahuje na značnou část jejich katalogu, ve které mimo jiné najdete třeba i Return to Monkey Island (18,36$), poslední pokračování legendární pirátské adventury, ke které se po letech vrátili její původní tvůrci.

d0906bb3-1ec5-4ec5-aa35-9e1d5ce544ad

My Friend Pedro (4,49$) působí zvláštně už na první pohled. Roli vypravěče příběhu tady totiž zastává mluvící banán. Hratelností je to akrobatická plošinovka zkřížená se střílečkou. Vaše nepřátele musíte sprovodit ze světa řádně stylově. K tomu vám pomůže neuvěřitelná obratnost hlavního hrdiny i arzenál zbraní, se kterým se toho dá hodně vymyslet.

Šílenost to není, ale hlavu vám rozhodně zamotat dokáže. Mluvíme o logické hře The Talos Principle (12$), která by se ještě letos měla dočkat pokračování. Čeká nás série hádanek doprovázená mysteriózním příběhem. Zatímco takový Portal jako hlavní mechaniky využívá právě portály, Talos Principle si nejvíc pohrává s laserovými paprsky a jejich ohýbáním.

Pokud se místo přemýšlení chcete pustit do pořádné akce, tak je součástí slev i Enter The Gungeon (6,42$). Tahle rogue-lite hříčka vás provede náhodně generovanými úrovněmi, které v sobě skrývají nové a nové zbraně. Podobně jako v sérii Borderlands i tady můžete dostat do rukou slušné šílenosti.

Diskuze (1) Další článek: Star Wars Jedi: Surivor se chystá i na starší generaci konzolí. Vývoj je v rané fázi

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,