Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na klasiky od Activision Blizzardu a relaxační Beyond Blue zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Activision Blizzard Sale

Stalo se nepsaným pravidlem, že Activision své hry moc často nezlevňuje. To platí i pro jeho retro knihovnu. Aktuálně na GOGu ale některé z těchto kousků najdete za nižší cenu. Fanouškům upírské tematiky by neměla uniknout série Vampire The Masquerade. Ať už Redemption (3$) nebo Bloodlines (10$), obě to jsou výborná RPG i dnes. Samozřejmě je ale potřeba přihlédnout k tomu, že graficky už značně zestárly.

vampire.jpg

Vydání nového Diabla se pomalu blíží, ale pořád je ještě dost času na to, abyste si připomněli úplný začátek této brutální mlátičky. První Diablo tady najdete společně s rozšířením Hellfire (8$). Pokud chcete znát do detailu všechny okolnosti týkající se příběhu této série, tak by vám první díl rozhodně neměl chybět v knihovně.

Budovatelské strategie v klasickém střihu se dnes dělají už málokdy. Díky výborné stylizaci jsou ale třeba Pharao a Cleopatra (5$) stále bez problému hratelné i dnes. Pokud by vám nevyhovovala egyptská tematika, můžete sáhnout po některém z dílů série Caesar.

Váš názor Další článek: Válečná strategie Forgotten but Unbroken od slovenských tvůrců rozjíždí kampaň na Kickstarteru

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,