Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na LEGO hry a nástroje na tvorbu vlastního RPG zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

PlayStation Store – End of Year Deals

V obchodě PlayStationu jedna velká akce okamžitě střídá další. Tentokrát tady máme slevy na závěr letošního roku, mezi kterými najdete osvědčené hry z minulých let. Můžete se tedy před vánoční sezónou ještě zásobit a dohnat resty, které vám chybí. Neměli byste minout třeba remake Resident Evil 2 (262 Kč). V něm si prožijete starý známý příběh jednoho z nejlepších survival hororů v moderním zpracování.

egs-kenabridgeofspirits-emberlab-g2-02-1920x1080-182977021.jpg

Minulý rok nás velmi příjemně překvapila Kena: Bridge of Spirits (660 Kč). V této nádherné adventuře budete pomáhat duším dostat se na onen svět. Na prostředí hry je radost pohledět, ale v akci dokáže prověřit vaše schopnosti, pokud budete hrát na vyšší obtížnost. Na cestě vás budou doprovázet roztomilí duchové, kteří pomohou jak v boji, tak při řešení hádanek.

Když se řekne městská akce, určitě se vám jako první vybaví GTA. My ale stále rádi vzpomínáme na Sleeping Dogs (117 Kč), kde v Hong Kongu prožijeme příběh s policistou na tajné misi. Městské prostředí stále vypadá dobře a v akci se také Sleeping Dogs nemají za co stydět. Kde jinde můžete svého nepřítele přetáhnout mraženou rybou?

Pokud byste se rádi pustili do nějakého RPG od FromSoftware a Dark Souls nebo Elden Ring vám úplně nesedí, můžete vyzkoušet Bloodborne v GOTY edici (450 Kč). I když to tak nemusí vypadat, hratelnost se od jejich ostatních her podstatně liší. Mechaniky hry vás nabádají k tomu, abyste v boji byli agresivnější a celková stylizace Yharnamu je i po letech jedinečná. Tato edice navíc rovnou obsahuje i výborné rozšíření The Old Hunters.

Váš názor Další článek: Portal dostane příští týden RTX patch. Pro majitele hry bude zdarma. Nechybí podpora DLSS 3

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,