Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Mafii a skákačka plná hádanek zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – 2K Sale

Pro 2K to byl na českém trhu perný týden díky kladnému přijetí remaku první Mafie. Ten na GOGu sice alespoň prozatím nenajdete, zato si v aktuální akci můžete pořídit celou řadu jiných titulů z jejich repertoáru. Když už byla ale řeč o Mafii, tak nemůžeme začít ani ničím jiným. Původní Mafia (7,95$) na GOGu totiž už nějaký pátek je.

image.png

Mafii 2 tady pak najdete rovnou v Director’s Cut edici (9,52$). Se základní hrou tedy dostanete i trojici DLC spolu se všemi obleky. DLC sice za moc nestojí, ale Joeovu dobrodružství byste šanci dát měli. Dozvíte se něco málo o tom, co dělal v dobách, kdy Vito seděl za mřížemi. Trojka sice také nechybí, ale fanouškům původních dílů bychom doporučovali se jí vyhnout.

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Bioshock je bezesporu jedna z nejlepších FPS příběhových sérií, které v minulé generaci vyšly. První dva díly jsou v remasterované verzi za stejnou cenu (5,95$). Od originálu se ale výrazně neliší. Zatím poslední díl, tedy Bioshock Infinite, tady máme v kompletní edici (16,37$). Kromě původního příběhu si tak můžete projít i výborná DLC, ve kterých se podíváte zpět do hlubin města Rapture.

Pokud bychom se měli vyhnout slavným sériím, tak bychom sáhli po jednohubce Spec Ops: The Line (4,76$). Tato vojenská akce z pohledu třetí osoby je i po letech výjimečná svým vyobrazením válečného konfliktu a vyprávění příběhu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A