Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Hitman zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Harvest Sale

Na GOGu se tento týden rozjely slevy všeho druhu. Pokud jste byli dost rychlí, tak jste během jejich prvních dvou dnů mohli stihnout rozdávání prvního Serious Sama zdarma. Samotné slevy se pak týkají retro, indie a spousty dalších druhů her. Samostatnou kategorii si vysloužily RPG, kde v čele stojí kompletní série Zaklínače. Tahle legenda vám zkrátka v knihovně nemůže chybět. Obzvlášť, když je kompletní edice Divokého honu (17,85$) za takovou cenu. První (1,49$) a druhý díl (2,99$) už jsou pak za hubičku.

image.png

GOG vždy bude místem pro kultovní retro záležitosti. Většinu z nich teď dostanete doslova za pár šupů. Výběr je opravdu velký. Od legend jako Diablo s datadiskem Hellfire (8,49$), přes původní Deus Ex v GOTY edici (1,16$) až po novější akční adventury typu Prince of Persia (4,03$). Každý si najde to svoje, takže pokud si chcete doplnit vzdělání, máte k tomu výbornou příležitost.

Máme tady nicméně i celou řadu titulů od nezávislých vývojářů. Například loňské velmi chválené RPG Disco Elysium (35,7$) se zatím ve slevách moc nepředvádělo. Podobně je to i s Bloodstained: Ritual of the Night (28,56$), což je duchovní nástupce kultovní série Castlevania, který se podle všeho docela vydařil.

Na tuto akci můžete kouknout i v případě, pokud sháníte nějakou AAA pecku. Těch tady máme také dost. Třeba takové Age of Wonders: Planetfall v Premium edici (53,59$) za polovic nemusí pro hráče tahovek znít vůbec špatně. Spolu se základní hrou v ní dostanete všechen DLC obsah. Z příběhovek můžeme vypíchnout třeba Hellblade: Senua’s Sacrifice (10,69$).

Váš názor Další článek: Apple vrací úder, Epic přichází o vývojářské účty na App Store

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,