Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Hitman zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Harvest Sale

Na GOGu se tento týden rozjely slevy všeho druhu. Pokud jste byli dost rychlí, tak jste během jejich prvních dvou dnů mohli stihnout rozdávání prvního Serious Sama zdarma. Samotné slevy se pak týkají retro, indie a spousty dalších druhů her. Samostatnou kategorii si vysloužily RPG, kde v čele stojí kompletní série Zaklínače. Tahle legenda vám zkrátka v knihovně nemůže chybět. Obzvlášť, když je kompletní edice Divokého honu (17,85$) za takovou cenu. První (1,49$) a druhý díl (2,99$) už jsou pak za hubičku.

image.png

GOG vždy bude místem pro kultovní retro záležitosti. Většinu z nich teď dostanete doslova za pár šupů. Výběr je opravdu velký. Od legend jako Diablo s datadiskem Hellfire (8,49$), přes původní Deus Ex v GOTY edici (1,16$) až po novější akční adventury typu Prince of Persia (4,03$). Každý si najde to svoje, takže pokud si chcete doplnit vzdělání, máte k tomu výbornou příležitost.

Disco Elysium se dočká své televizní adaptace od producenta Sonica

Disco Elysium se dočká své televizní adaptace od producenta Sonica

Máme tady nicméně i celou řadu titulů od nezávislých vývojářů. Například loňské velmi chválené RPG Disco Elysium (35,7$) se zatím ve slevách moc nepředvádělo. Podobně je to i s Bloodstained: Ritual of the Night (28,56$), což je duchovní nástupce kultovní série Castlevania, který se podle všeho docela vydařil.

Na tuto akci můžete kouknout i v případě, pokud sháníte nějakou AAA pecku. Těch tady máme také dost. Třeba takové Age of Wonders: Planetfall v Premium edici (53,59$) za polovic nemusí pro hráče tahovek znít vůbec špatně. Spolu se základní hrou v ní dostanete všechen DLC obsah. Z příběhovek můžeme vypíchnout třeba Hellblade: Senua’s Sacrifice (10,69$).

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

dnes | | 16 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dolarů, Series S za 299 dolarů

Microsoft oficiálně: Xbox Series X bude za 499 dol…

Tak to máme černé na bílém.

8.  9.  2020 | | 3 N/A