Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Hitman zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Harvest Sale

Na GOGu se tento týden rozjely slevy všeho druhu. Pokud jste byli dost rychlí, tak jste během jejich prvních dvou dnů mohli stihnout rozdávání prvního Serious Sama zdarma. Samotné slevy se pak týkají retro, indie a spousty dalších druhů her. Samostatnou kategorii si vysloužily RPG, kde v čele stojí kompletní série Zaklínače. Tahle legenda vám zkrátka v knihovně nemůže chybět. Obzvlášť, když je kompletní edice Divokého honu (17,85$) za takovou cenu. První (1,49$) a druhý díl (2,99$) už jsou pak za hubičku.

image.png

GOG vždy bude místem pro kultovní retro záležitosti. Většinu z nich teď dostanete doslova za pár šupů. Výběr je opravdu velký. Od legend jako Diablo s datadiskem Hellfire (8,49$), přes původní Deus Ex v GOTY edici (1,16$) až po novější akční adventury typu Prince of Persia (4,03$). Každý si najde to svoje, takže pokud si chcete doplnit vzdělání, máte k tomu výbornou příležitost.

Máme tady nicméně i celou řadu titulů od nezávislých vývojářů. Například loňské velmi chválené RPG Disco Elysium (35,7$) se zatím ve slevách moc nepředvádělo. Podobně je to i s Bloodstained: Ritual of the Night (28,56$), což je duchovní nástupce kultovní série Castlevania, který se podle všeho docela vydařil.

Na tuto akci můžete kouknout i v případě, pokud sháníte nějakou AAA pecku. Těch tady máme také dost. Třeba takové Age of Wonders: Planetfall v Premium edici (53,59$) za polovic nemusí pro hráče tahovek znít vůbec špatně. Spolu se základní hrou v ní dostanete všechen DLC obsah. Z příběhovek můžeme vypíchnout třeba Hellblade: Senua’s Sacrifice (10,69$).

Váš názor Další článek: Apple vrací úder, Epic přichází o vývojářské účty na App Store

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

Nejzajímavější zbraně ve válce na Ukrajině. Co dokáže americký salvový raketomet M270

** Oživený výčet zbraní, které zaujmou technologickým řešením ** Neděláme si nárok na kompletní výčet** Informace často chybí, a tak se snažíme kličkovat mezi propagandou

Jakub Čížek
UkrajinaZbraněRuskoArmáda
Komunita si hraje s Unreal Enginem 5. Podívejte se na veverku s uzinou

Komunita si hraje s Unreal Enginem 5. Podívejte se na veverku s uzinou

Nový engine rozhodně nabízí mnoho zábavy.

Michal Maliarov
Unreal Engine 5Technologie
Betonové baterie vyřeší energetické problémy, slibují autoři. První by mohla vyrůst v Česku

Betonové baterie vyřeší energetické problémy, slibují autoři. První by mohla vyrůst v Česku

** Umíme vyrobit elektřinu ze Slunce ** Potřebujeme ale obrovskou baterii, kam ji uložíme na noc ** Jednou z cest jsou betonové gravitační baterie

Jakub Čížek
EnergetikaObnovitelné zdroje