Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na předplatné EA Play a Daemon X Machina zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – New Year Sale

Na GOG dorazily novoroční slevy trochu se zpožděním. Tento týden si pro vás připravili akci zahrnující více než 2500 her, mezi kterými se najdou retro kousky i hity z posledních několika let. Mezi hlavními nabídkami je i české Kingdom Come: Deliverance v Royal edici (13,5$). Rovnou si tak příběh Jindřicha budete moci projít i se všemi rozšířeními.

145538.jpg

Z dalších velkých her stojí za úvahu Gold edice příběhového FPS Metro Exodus (16,7$). Opět máte hru i s DLC přídavky. Arťom a jeho společníci se tentokrát vydávají pryč z podzemních tunelů a zjišťují, že přežilo více skupin lidí, než si zprvu mysleli. Každá z nich se ale vyvíjela podle svého, takže během své cesty narazíte na rozmanité osobnosti v různých prostředích.

Starší klasiky tady mají samostatnou kategorii. Nechybí například Secret of Monkey Island (3,5$), což je historicky jedna z nejlepších point & click adventur. Spolu s Guybrushem se snažíte stát tím pravým pirátem v nádherném prostředí. Jelikož se jedná o Special edici, tak je grafika kompletně přepracovaná, ale můžete si hru projít i v originální podobě.

Aby těch českých her nebylo málo, tak nesmíme zapomenout ani na Mafii (7,55$). I přes to, že první díl dostal remake, originální verze má stále něco do sebe a spousta hráčů na ni jen tak nezapomene. To platí i pro Mafii II (9$). S ní dostanete i DLC obsah, ale kromě Joeových dobrodružství mu nestojí za to věnovat pozornost.

Diskuze (1) Další článek: Horizon: Forbidden West vypadá skvěle i na PlayStationu 4 Pro. Sony zveřejnilo nové záběry

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,