Hry zadarmo nebo se slevou: akce na remaky a metroidvanie Dandara zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

PlayStation Store – Remasters & Retro Sale

Retro hry hráče táhnou a jen tak s tím nepřestanou. Remasterů a remaků v posledních letech vznikla spousta a většina z nich se dočkala velkých úspěchů. Kdo by si také nechtěl zahrát svůj oblíbený titul v modernějším zpracování? Na vylepšené verze starších her se právě zaměřuje současná akce na PlayStationu.

Spyro Reignited Trilogy Key Visual.jpg

Jedním z nejlepších případů, kdy to s remakem vyšlo velmi dobře, je Resident Evil 2. Pokračování, které se předělávky dočkalo loni už sice tak slavné nebylo kvůli vystřihávání obsahu, ale stále je o co stát. Ve slevě tyto hry nenajdete jednotlivě, ale v balíku Raccoon City edition (840 Kč).

Activision si to sice se svými novinkami za poslední generaci u hráčů moc nevylepšil, ale nemůžeme mu upřít fakt, že remaky jeho studia dělají skvělé. Příkladem může být třeba Spyro: Reignited Trilogy (400 Kč). Trojice výborných 3D akčních skákaček v parádní pohádkové grafice. Podobně jako v případě Crashe očekáváme, že to není naposledy, co se se Spyrem setkáváme. Když už je řeč o Crashovi, tak tady najdete také remake jeho závodů Crash Team Racing: Nitro-Fueled (480 Kč).

Ani Sony na tom v ohledu předělávek není vůbec špatně, a to hlavně díky studiu Bluepoint. Díky němu si můžeme v parádním zpracování zahrát Shadow of the Colossus (336 Kč). Jejich posledním velkým kouskem, který zamířil už na PlayStation 5, jsou Demon’s Souls, ale ty ve slevě jen tak nenajdete.

Váš názor Další článek: Razer Viper 8KHZ: nejhbitější myš současnosti | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,