Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Focus Home Interactive sale

Na GOGu si v aktuální slevové akci můžete pořídit hry od vydavatelství, které pod sebou shromažďuje celou řadu menších vývojářských studií. I když se jejich hry velikostí nemohou rovnat největším hráčům na herním trhu, tak jim jejich kvality upřít nemůžeme. Na rozdíl od jiných akcí GOGu tady najdete převážně hry z posledních let.

A Plague Tale Innocence Screen 6.jpg

Hned na začátek musíme zmínit A Plague Tale: Innocence (18,22$). Patří mezi nejlepší příběhovky minulého roku a o Asobo Studios ještě v budoucnu určitě uslyšíme. Děj se odehrává ve Francii v dobách morové epidemie, kdy jsou ulice měst plné nakažených krys. Hlavními představiteli jsou sourozenci, kteří přišli o rodiče a nyní musí utíkat před inkvizicí.

Tvůrci GreedFall pracují na novém akčním RPG Steelrising

Tvůrci GreedFall pracují na novém akčním RPG Steelrising

Pokud máte rádi starší RPG jako Gothic nebo Risen, mohl by vás zajímat také GreedFall (29,75$). I když jeho kvality nedosahují takové úrovně, jakou bychom si přáli, tak moc podobných titulů za poslední roky nevyšlo. Od studia Spiders se pak v budoucnu můžete těšit na Steelrising, který má být jejich nejpropracovanějším RPG.

Na pořádnou hru z univerza Vampire The Masquerade stále čekáme, takže se do doby, než vyjde druhé Bloodlines, můžete pustit třeba do Vampyra (14,28$). Příběh doktora, který se vrací do Londýna z války a stává se z něj upír, není vůbec špatný, jen na hratelnosti si tvůrci z Dontnodu mohli dát více záležet. Ke všem zmíněným titulům pak mezi slevami najdete i jejich DLC.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A