Hry zadarmo, nebo se slevou: akce na trilogii Zaklínače a rozdává se strategie Warhammer 40 000: Mechanicus

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – CD Projekt RED Sale

Nedávno nám polský CD Projekt odhalil své plány včetně kompletní předělávky prvního Zaklínače. Jejich novinky jsou ale ještě v nedohlednu, takže máme hromadu času na to, abychom se podívali na předchozí tvorbu tohoto studia Skoro celou ji najdete v aktuální slevové akci na GOGu, kterou uspořádali k 15. výročí prvního Zaklínače.

bc3d6f79-23a0-4272-b37a-79129f3ad4f6

A začneme rovnou s Geraltem. Abyste získali první díl jeho dobrodružství, nemusíte platit ani korunu. Stačí si stáhnout klient GOG Galaxy a hru dostanete zdarma. Pro zbytek trilogie už to ale neplatí. Zaklínač 2: Vrahové králů (2,95$) se hra proměnila RPG s klasičtějším soubojovým systémem, ale stále jsme se pohybovali v ne zcela otevřeném světě. Ten přišel až s dalším dílem. Zaklínače 3: Divoký hon berte rovnou v GOTY edici (9,8$). Jak říkáme pokaždé, bez dvojice velkých datadisků to není kompletní zážitek.

Nesmíme zapomenout ani na výpravu CD Projektu do sci-fi žánru. Cyberpunk 2077 (29,4$) měl katastrofální start, ale v posledních měsících chytá druhý dech. Mimo jiné je to díky úspěšnému anime seriálu Edgerunners. Night City se díky patchům výrazně zlepšilo, a i když stále není dokonalé, rozhodně jde o jedinečný zážitek, který se v příštím roce rozroste o velké DLC.

Máme tady i menší tituly ze světa Zaklínače. Tím nejnovějším je Gwent: Rogue Mage (7,8$), který kombinuje oblíbené kartičky s žánrem rogue like. V tomhle příběhu se podíváme na to, jak byl stvořen první zaklínač. Thronebreaker (5,9$) nás pak provede příběhem Meve, královny Lirie a Rivie, která se snaží uklidnit situaci ve svých zemích.

Diskuze (2) Další článek: Need for Speed Unbound předvádí upravitelnost aut. Vše srší pestrými barvami

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,