Hry zadarmo nebo se slevou: akce na závodní hry a Yooka-Laylee zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Xbox Store – Start Your Engines Sale

Na Xboxu se tentokrát na nákupy mohou těšit fanoušci závodů všeho druhu. V aktuální akci máte pestrý výběr od klasických arkád až po simulátory. Z těch největších klasik můžeme doporučit například Crash Team Racing: Nitro-Fueled (480 Kč). Vylepšená verze Crashových závodů se povedla na výbornou a skvěle se hodí na hraní ve více lidech.

Crash Team Racing Nitro Fueled Screen 9.jpg

Pro ty z vás, kteří závody chtějí brát o něco vážněji, tady máme Assetto Corsa Competizione (400 Kč). V této hře se bez opatrnosti a dobrého řidičského umu zkrátka neobejdete. Její tvůrci si totiž dávají záležet na tom, aby se co nejvíce přiblížili realistickému řízení.

A teď zase něco trochu odlehčenějšího. Pár generací zpátky byla série Flatout známá skrz celou hráčskou komunitu díky svému svéráznému stylu, a hlavně výborným závodům. Wreckfest (461 Kč) se snaží být jeho duchovním nástupcem. Sice mu to ztížil problematický vývoj, ale v současném stavu na tom není vůbec špatně.

Nemusí to vždy být jen o závodění. Pokud se chcete svým oblíbeným modelům podívat nejen pod kapotu, tak vyzkoušejte Car Mechanic Simulator (430 Kč). V něm vás tvůrci provedou skrz montáž do posledního šroubku.

Váš názor Další článek: První Quake dostal remaster s původní hudbou. Zahrát si ho můžete na PC i konzolích

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,