Hry zadarmo, nebo se slevou: balíček her Epicu a Brothers: A Tale of Two Sons zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – We Love Games

Na GOGu mají rádi hry a dokázat vám to hodlají velkou slevovou akcí, která zahrnuje více než 3300 různých titulů a jejich rozšíření. Najdete v ní velké pecky z posledních let. Na novinky jako je Dying Light 2 sice zatím nedošlo, ale během čekání na to, než tato zombie akce dostane další patche, se můžete podívat na první díl. Dying Light: Platinum Edition (17$) zahrnuje veškerý obsah, který pro hru vyšel.

c7984c59-bc70-490c-9366-09b629dd5534

Hráčům RPG pak nemůže uniknout Divinity: Original Sin 2 v definitivní edici (20,5$). Pokud máte rádi RPGčka ze staré školy, tak vás určitě nezklame. ve velkém fantasy světě prožijete řadu příběhů a jejich průběh a výsledek do značné míry záleží na vašich rozhodnutích. Stejně tak si i podle sebe můžete uspořádat svoji partu dobrodruhů.

Když už jsme u těch kompletních edici, tak nemůžeme vynechat ani Royal edici českého Kingdom Come: Deliverance (18$). Kromě základního příběhu s Henrym si tak rovnou můžete projít i trojici příběhových rozšíření. Nedávno Kingdom Come oslavilo 4 roky od vydání a bezesporu o této herní značce ještě uslyšíme. Minimálně v souvislosti s portem na Nintendo Switch.

Diskuze (4) Další článek: Sonic dorazí ve svém třetím filmu. Knuckles dostane i svůj vlastní seriál

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,