Hry zadarmo, nebo se slevou: Balík her od Bandai Namco a logická série Q.U.B.E. zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Git Gud Sale

Zasekli jste se u náročného bosse a sháníte radu, jak na něj? Prostě buďte lepší. Fráze git gud se používá v komunitě hráčů už dlouhá léta a v dnešní době, kdy jsou hardcore RPG tak oblíbeným žánrem, je ještě častější. Nejen hry z tohoto žánru najdete v trefně pojmenované akci na GOGu.

54ec2384-5378-4c31-8f83-d29ac252568b

I když by se sem nejvíc hodilo Dark Souls, tak to byste tady hledali marně. Místo toho můžete mít třeba Tomb Raider v GOTY edici (4,26$). Nový start pro Laru Croft se povedl velmi dobře. Ještě jako nezkušená lovkyně pokladů se musí vypořádat s nástrahami, k jejichž překonání má z počátku jen luk a šípy.

Jelikož se blíží dušičky, bude se hodit nějaký pořádný horor. Za zkoušku určitě stojí Visage (16,01$). Budeme odhalovat tajemství velkého domu, ve kterém se v minulosti stalo cosi strašlivého. Mysl hlavního hrdiny má občas problémy dát to všechno dohromady, a tak se nevyhneme ani iluzím a přeludům, které otestují jeho duševní zdraví.

Moonscars (14,93$) vyšly docela nenápadně a vyklubala se z nich slušná metroidvania, která není zrovna jednoduchá. V hlavní roli je válečnice Irma, kterou kdosi uplácal z hlíny. Ještě, než začne řešit problémy tohoto světa, musí najít svého stvořitele a zjistit, co je vlastně jejím údělem.

Váš názor Další článek: Recenze hry Lords of the Fallen. Lucerna temného křižáka nezáří dostatečně jasně

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,