Hry zadarmo, nebo se slevou: Balík klasických stříleček a Farming Simulator 22 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – CDPR Sale

CD Projekt před pár dny vypustil do světa svůj obsáhlý balík modovacích nástrojů REDkit, se kterým komunita může tvořit vlastní obsah pro třetího Zaklínače. Při té příležitosti na GOGu spustili výprodej, který se týká všech jejich dosavadních her. Najdete tady i přímo Zaklínače 3: Divoký hon v kompletní edici (13,71$), kde nechybí oba výborné datadisky.

zaklinac-3-10.jpg

Před pár lety bychom s doporučením váhali, ovšem nyní už není pochyb o tom, že je Cyberpunk 2077 (32,9$) výborným sci-fi RPG. Prozkoumejte každou z osobitých čtvrtí Night City v roli V, který (nebo která) závodí s časem a hledá způsob, jak se zachránit. Svoji cestu si o pěkných pár hodin můžete prodloužit s rozšířením Phantom Liberty (27,96$), která vám otevře další, ještě nebezpečnější čtvrť.

Karetní Gwent se ve své sólo podobě nedočkal takového zájmu, jak si tvůrci představovali, a tak jeho online varianta přežívá bez jakýchkoliv dalších přídavků. Pokud vám ale kartičky ze třetího Zaklínače chybí, rozhodně vyzkoušejte singleplayerové tituly Thronebreaker: The Witcher Tales (5,47$) a Gwent: Rogue Mage (4,38$). V první se chopíte role Meve, královny Lirie a Rivie, a vedete své vojáky do bojů. Druhý titul vás vezme hluboko do minulosti, kdy kvůli Konjunkci sfér byla celá říše zahlcena potvorami všeho druhu.

Váš názor Další článek: Redfall přece jen dostane ještě jeden patch, který umožní hraní bez připojení k internetu

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,