Hry zadarmo, nebo se slevou: balík legendárních RPG a dvojice akčních plošinovek zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Make Games Last Forever

Obchod GOG letos slaví 14. výročí od svého spuštění a tuto příležitost samozřejmě využil i k uspořádání velkých slev. Ty se týkají hlavně starších klasik jako je hororová akce F.E.A.R. (1,5$). V Platinum verzi dostanete i dvojici přídavků rozšiřujících základní příběh. V něm se jakožto člen elitní jednotky pokusíte vyřešit situaci, která zahrnuje nadpřirozené jevy.

95f8a124-efd1-4b60-8c40-22b3779bf92d

Nový Monkey Island sklízí nadšené reakce, a pokud si ho chcete užít plnými doušky, měli byste si ještě před tím projít i předchozí díly. Speciální edice obou původních dílů jsou součástí slev (každý 2,8$) a nechybí ani pokračování Curse of Monkey Island (1,95$). Nový díl sice navazuje už na druhý díl, ale jeho tvůrci nijak nevyškrtávají zbytek série z celkového kánonu Opičího ostrova.

Kromě slev samotných do zdejšího obchodu zavítala také definitivní edice Middle-Earth: Shadow of War (7,35$), což je podle GOGu příležitost pro pořádnou slevu. Ke klasickým bojům Taliona a Celebrimbora se přidává obsazování pevností a jejich následná obrana. I tentokrát je do hry zapojen systém Nemesis, díky kterému skřeti mohou postupovat v rancích své armády a různě reagovat na vaše akce.

Váš názor Další článek: Nové Need for Speed nese podtitul Unbound. Spolu s první ukázkou odhalilo rovnou i datum vydání

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,