Hry zadarmo, nebo se slevou: Balík vesmírných her a slovanské karetní RPG Black Book zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Post-apocalyptic Sale

Zasazení do světa zasaženého obří katastrofou se osvědčilo řadě velkých i menších titulů. Na toto téma se soustředí aktuální akce na GOGu. Spadá do ní třeba i výborná parkourová zombie akce Dying Light v definitivní edici (10,6$). Ta obsahuje veškerý dodatečný obsah včetně velkého rozšíření The Following. Je to výborná volba také v případě, pokud byste chtěli hrát ve čtyřčlenné partě. 

1370c067-d8ed-4d37-8fbd-1cbfd6277528

Krásně stylizovaná izometrická mlátička Bastion (3,16$), se sice odehrává v pestrobarevném světě, al její příběh tak veselý už není. Je to prvotina od studia Supergiant Games, které se v poslední době proslavilo díky výborné akci Hades, která se nese v podobném duchu, jako právě Bastion.

Země zamrzla a zbytky lidstva vytvořily kolonie, ve kterých musí spolupracovat všichni do posledního, jinak je čeká podobný osud jako nešťastníky zapadané sněhem. Vůdcem jedné takové kolonie se stanete ve strategii Frostpunk (6,42$). Rozhodujete tady o všem do detailu. Nejde jen o správné rozdělení práce, ale máte v rukou i tvorbu zákonů či rozhodování ve stěžejních situacích, které mohou ovlivnit chod celé kolonie.

V sérii Darksiders to má už pěkných pár let lidstvo úplně spočítané. Stále čekáme na rozuzlení této dějové linky. Jejím posledním dílem je zatím izometrická akce Darksiders Genesis (8$), ve které se do řežby pustíme v kooperaci v roli jezdců apokalypsy Války a Sváru. Je to vůbec poprvé, co si za pistolníka svár můžeme zahrát. Stále ale neznáme celý příběh jezdců.

Diskuze (1) Další článek: Netflix se naučil streamovat hry do televize. Zatím jen v betatestu pro vybrané předplatitele

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,