Hry zadarmo, nebo se slevou: balík závodních simulátorů a In Sound Mind zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Steam - Výprodej vydavatelství Capcom 

Capcom má ve svém repertoáru celou řadu úspěšných herních sérií. Spoustu z nich momentálně najdete ve slevové akci na Steamu. Její součástí jsou i novější přírůstky jako Monster Hunter Rise, který na PC dorazil teprve na začátku letošního roku. V nabídce je jeho Deluxe edice (47€), se kterou máte přístup k exkluzivním doplňkům. 

2021040123252200-6C53F6F49C292FD1C2157D3E0D773577.jpg

Nemůže tady chybět ani jedna z nejúspěšnějších her Capcomu z posledních let. Resident Evil Village (30€) si oprávněně vysloužil nejedno ocenění za hru roku. Spolu s Ethanem Wintersem se snažíme najít jeho dceru. Stopy vedou do tajemné vesnice, kde se ukrývají doposud nepoznaná nebezpečí. 

Zapomenout nemůžeme ani na další věhlasnou značku tohoto vydavatelství. Devil May Cry 5 (20€) je i po několika letech výbornou akcí, která představuje Vergila a Danteho v té nejlepší formě. Za doprovodu pořádně našlapaného soundtracku si můžete vychutnat výborné akční souboje proti démonům pekla. 

Součástí akce jsou i starší díly výše zmíněných sérií i jejich DLC doplňky. Pokud tedy vaše knihovna není kompletní, určitě zamiřte do obchodu na Steamu. 

Váš názor Další článek: FromSoftware slaví. Elden Ring prodal 12 milionů kusů a další projekty jsou na cestě

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru