Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Elite Dangerous a The World Next Door zdarma

Po chudším týdnu tady zase máme o něco lákavější nabídku her zdarma na Epic Store. Tentokrát nezůstaneme jen u jednoho titulu. Jak už to tak bývá, větší hru doprovází ne až tak známá záležitost.

ff5acd19-fd15-49ac-8277-fdf1adc9ffd5

Hlavním lákadlem je každopádně vesmírný simulátor Elite Dangerous. V době, kdy vycházel, se předpokládalo, že půjde o konkurenci pro ambiciózní Star Citizen. Jak ale moc dobře víme, vydání Star Citizenu je stále v nedohlednu. Zato vývojáři z Frontier Development se s tím vypořádali mnohem rychleji a jejich výprava do vesmíru započala už v roce 2014.

Fortnite by mohlo přejít na klasický model předplatného

Fortnite by mohlo přejít na klasický model předplatného

Od té doby se toho spousta změnila. V následujících letech hru dodatečně obohacovali o nový obsah. V současné podobě se tak můžete například i projít po povrchu planet a prozkoumávat všechno pěkně z blízka, což v původní verzi nebylo možné.

Spolu s tím si do knihovny můžete přidat The World Next Door, což je indie příběhovka s jednoduchou kreslenou grafikou. I když dojde i na souboje, tak by pro vás neměly být problémem, protože tady probíhají skrz klasické “spoj 3” mechaniky.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole