Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival her o přežití a středověká řežba Chivalry 2 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG Staff Picks Sale

Místo klasických tematických slev nám tentokrát hry do výprodeje na GOGu vybrali přímo členové jejich týmu. A nutno uznat, že vkus rozhodně špatný nemají. Třeba od Jeda tady máme jako doporučení výborný karetní rogue-like Slay The Spire (5,75$). I když se chystá druhý díl, s jedničkou rozhodně nic nezkazíte. Na výpravě vás vždy čeká něco nového, ať už jsou to rozdílné kartičky, jiné cesty či odlišní nepřátelé. Z Jedova výčtu rozhodně nevynechte ani brutální metroidvanii Blasphemous (6,85$).

f1932bcf-219f-4f60-bd32-9217f418c191

Zuzanna si pak očividně potrpí na příběhovky. Wolf Among Us (8,22$) je i za nás tím nejlepším, co vzešlo z adventurní éry studia Telltale Games. S Bigbym v hlavní roli se podíváme do světa komiksové série Mýty. Abyste si příběh užili, tak předlohu vůbec nemusíte znát. Stačí vám vědět, že v tomto univerzu se pohádkové postavy přestěhovali ze svého domova do reálného světa a nedaří se jim tady zrovna nejlépe.

Prey (6,58$) je vcelku opomíjená záležitost od studia Arkane Austin, které bylo nedávno Microsoftem uzavřeno. S původním Prey nemá společného vůbec nic, takže je dobré k němu přistupovat jako k samostatné záležitosti. Probíráte se na vesmírné stanici, kde nikdo jiný kromě vás není. Opak je ale pravdou. Na palubu se dostaly mimozemské entity, které se dokáží proměnit na běžně vypadající věci.

Podle žebříčku nejprodávanějších her z výprodeje mezi hráči každopádně nejvíc boduje Heroes of Might & Magic 3: Complete (2,49$). Je až k neuvěření, že i po tak dlouhé době tato strategie neztrácí na oblíbenosti a stále si k ní nachází cestu noví hráči. Pokud by vám nestačil základní obsah, určitě se poohlédněte po komunitní tvorbě.

Váš názor Další článek: Hráli jsme The Rogue Prince of Persia. Velmi rychlá plošinovka, která neodpouští chyby

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,