Hry zadarmo, nebo se slevou: Festival Warhammeru a Fallout: New Vegas - Ultimate Edition zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

GOG – Horror Promo

V dnešní době se hororové hry nesou v duchu procházení temných prostor s tísnivou atmosférou a občasným pokusem hráče vylekat. Tento žánr toho ale nabízí mnohem víc, což ukazuje aktuální slevová akce na GOGu. Mimi jiné tady najdete i klasiky, jako je série S.T.A.L.K.E.R.. Do knihovny si můžete doplnit Call of Pripyat (6,4$), Shadow of Chernobyl (5,14$) i Clear Sky (3,2$). Před příchodem nového dílu ještě určitě stihnete projít celou sérii.

f139ad7d-7d7c-4aa7-a6f4-773faba5ef08

Se střílečkami ze světových válek to momentálně není tak horké, takže není od věci zabrouzdat trochu do minulosti. Z tohoto výběru můžeme doporučit Necrovision (1$) společně se samostatným rozšířením Lost Company (1,5$). Tentokrát nejsou vaším jediným nepřítelem nacisti. V hlubinách pod bojišti narazíte na něco mnohem temnějšího. Abyste se s nadpřirozenem dokázali vypořádat, dostanete do své výbavy také pár kousků, které nepocházejí z tohoto světa.

I přes naše slova na začátku textu si nemůžeme odpustit zmínku naprostých klasik. Outlast (3$) a Outlast 2 (4,5$) jsou sázky na jistotu. Zatímco v prvním díle se v roli investigativního novináře, v pokračování nás čeká hledání manželky hlavního hrdiny, která je nezvěstná po nehodě vrtulníku. Oba díly nabízí intenzivní zážitek plný nechutností a temnoty.

Pokračování příběhu spisovatele Alana Wakea se nám v plné parádě ukázalo před pár dny během PlayStation Showcase. Jelikož vyjde až na podzim, máte ještě dost času si projít první díl. Alan Wake (4$) vyráží na dovolenou, aby nabral nové síly na napsaní dalšího bestselleru. Městečko Bright Falls se ale změní v jeho osobní noční můru. 

Diskuze (5) Další článek: Recenze hry The Lord of the Rings: Gollum. Nedotažená cesta z temných hlubin Mordoru

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,