Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Creators Choice sale

Kromě každotýdenního rozdávání her zdarma tentokrát na Epicu najdete také slevovou akci, ve které jsou tituly vybrané nejrůznějšími tvůrci. Za nižší cenu tak můžete dostat hry z rozmanitých žánrů a nechybí ani pár těch, které jsou aktuálně dostupné exkluzivně na Epicu.

TeExJ61.jpg

Můžeme začít třeba u Metra Exodus (525 Kč). Zatím poslední díl této série podle předlohy spisovatele Dmitrije Gluchovského zaznamenal velký úspěch. Na rozdíl od předchozích Metro her je mnohem otevřenější, ale stále se nepohybujeme v jednom otevřeném světě. Arťom se se svými společníky vlakem vydává na průzkum odlehlejších krajin. Nejen jeho překvapí, že ve většině z nich žijí samostatné komunity, kterým se také stále daří přežívat. Ve slevě jsou i oba předchozí díly, každý s cenovkou 130 Kč.

Disco Elysium se dočká své televizní adaptace od producenta Sonica

Disco Elysium se dočká své televizní adaptace od producenta Sonica

Jestli se zrovna poohlížíte po nějaké oddechovce, můžeme doporučit Untitled Goose Game (315 Kč). Tato jednoduchá hříčka, ve které jakožto husa otravujete lidem život, si vysloužila značnou popularitu. Postupně procházíte několika úrovněmi, přičemž v každé z nich máte seznam úkolů, které musíte splnit.

V případě, že naopak hledáte něco náročnějšího, tak můžete vyzkoušet Disco Elysium (788 Kč), což je RPG ze staré školy. Připravte se na to, že budete trávit dlouhé chvíle čtením a proplétáním se skrz konverzace. V roli detektiva budete řešit nejrůznější případy. To, jak bude vypadat průběh vyšetřování a jak na vás budou nahlížet ostatní obyvatelé zdejšího města, záleží čistě na vašem rozhodování.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A