Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Among the Sleep zdarma

V novodobých hororovkách to většinou bývá tak, že se vžijeme do role detektiva, novináře nebo obyčejného dospělého člověka. Among the Sleep je v tomhle ohledu výjimka. Tady si totiž zahrajete za malé dítě, které se probudí uprostřed noci kvůli tomu, že slyší zlověstné zvuky. Tento horor můžete získat až do příštího čtvrtka na Epic Store zdarma.

image.png

Vzhledem k tomu, že hrajete za dítě, musíte počítat s tím, že i samotné prostředí pro vás může být překážkou. Můžete být rádi, že vůbec dostáhnete na kliku a úkony, které jsou pro dospělého otázkou vteřiny, vám mohou dát docela zabrat. Nic to ale nemění na tom, že po stránce hratelnosti je Among the Sleep klasický horor, ve kterém většinu hry budete hlavně jen chodit.

Hru dostanete rovnou v Enhanced edici, která je oproti té původní vylepšena po grafické stránce. Kromě toho je její součástí také digitální artbook a soundtrack. Ve hře pak narazíte na nové herní mechaniky a hádanky. Stejně tak přibylo i několik dialogů.

Váš názor Další článek: Happy Game od studia Amanita Design vyjde už příští týden. Dostanete se z noční můry?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,