Hry zadarmo, nebo se slevou: halloweenské akce a Among the Sleep zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Among the Sleep zdarma

V novodobých hororovkách to většinou bývá tak, že se vžijeme do role detektiva, novináře nebo obyčejného dospělého člověka. Among the Sleep je v tomhle ohledu výjimka. Tady si totiž zahrajete za malé dítě, které se probudí uprostřed noci kvůli tomu, že slyší zlověstné zvuky. Tento horor můžete získat až do příštího čtvrtka na Epic Store zdarma.

image.png

Vzhledem k tomu, že hrajete za dítě, musíte počítat s tím, že i samotné prostředí pro vás může být překážkou. Můžete být rádi, že vůbec dostáhnete na kliku a úkony, které jsou pro dospělého otázkou vteřiny, vám mohou dát docela zabrat. Nic to ale nemění na tom, že po stránce hratelnosti je Among the Sleep klasický horor, ve kterém většinu hry budete hlavně jen chodit.

Hru dostanete rovnou v Enhanced edici, která je oproti té původní vylepšena po grafické stránce. Kromě toho je její součástí také digitální artbook a soundtrack. Ve hře pak narazíte na nové herní mechaniky a hádanky. Stejně tak přibylo i několik dialogů.

Váš názor Další článek: Happy Game od studia Amanita Design vyjde už příští týden. Dostanete se z noční můry?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách