Hry zadarmo, nebo se slevou: hororové akce v plném proudu a logický Darq zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Epic Store – Darq: Complete Edition zdarma

Jelikož máme hororovou sezónu, tak v rozdávačce na Epicu i tento týden najdete dalšího zástupce tohoto žánru. Darq vypráví příběh Lloyda, což je chlapec, který si uvědomil, že je ve snu. Pro někoho by to mohl být nádherný zážitek. Jeho sen se ale rychle promění v noční můru, ze které ho budete muset dostat.

image.png

Jedná se o atmosférickou plošinovku, která spoléhá na pomalejší tempo. Proti nebezpečím temnoty nemá Lloyd moc velké šance, a tak se kolem nich musí nenápadně plížit místo toho, aby jim šel napřímo nakopat zadek. Cestu mu pak stíží i logické hádanky, ve kterých si vývojáři pohrávají s otáčením prostoru.

S prostorem celkově pracují více, než je u klasických 2,5D her zvykem. Může se otočit do všech směrů a ohýbá nám známé zákony fyziky. Přeci jen je to všechno Lloydův sen, takže tady nic není nemožné.

Váš názor Další článek: Resident Evil Village překonal 5 milionů prodaných kusů rychleji než jeho předchůdce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,