Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Humble Thrills & Chills Bundle

K říjnu neodmyslitelně patří horory a jejich pořádnou porci si připravil Humble Bundle v novém balíčku. První stupně sice nenabízí výrazné novinky, které by vás mohly nalákat, ale celková nabídka už je o něčem jiném. Nebudeme ale předbíhat a půjdeme na to od začátku jako vždy.

image.png

V prvním stupni (0,84€) najdete dvojici titulů - Pacify a Distraint 2. První jmenovaná se točí okolo domu, ve kterém se dějí podivné věci. Jeden pohřební ústav si na něm postavil byznys a umožňuje skrz něj pozůstalým naposledy promluvit se zemřelými. Odhalíte jeho tajemství? V Distraintu 2 pak sledujete příběh Price, muže, který zaprodal svoji lidskost, aby se dostal na vysoký post ve společnosti. Oba tituly jsou hodnocené kladně, jen v případě Distraintu se možná budete ztrácet v ději, protože přímo navazuje na první díl.


Další část balíčku (8,01€) přidává rovnou 5 dalších her. Na první pohled z nich vyčnívá Blood: Fresh Supply, což je klasická FPS střílečka, mnohými považovaná za tu nejlepší, která vznikla na legendárním Build enginu. Dále tady máme Detention, která se odehrává v 60. letech minulého století na Taiwanu. Seznámíte se se zdejšími pověstmi skrz příběh školáků. Desolate je pak kombinací hororovky a survivalu, do kterého se můžete pustit až ve čtyřech hráčích.

ba51150b-a09c-43c8-9bcc-08ed8b1872d94a294cc6-a3c7-455a-ac39-9443dffd0c70077e1516-3677-4205-8d95-90df0e839354

V plošinovce Darq si spolu s Lloydem prožijete noční můru. Tvůrci si pěkně pohrávají s 2,5D perspektivou a zakomponovali ji i do hádanek. Tento tier uzavírá grafický román The Letter.Tím ale stále nekončíme, protože tento balík má tři části, přičemž poslední (12,71€) je pořádně nabitá.

Největším lákadlem je Layers of Fear 2. Na rozdíl od prvního dílu tady nehrajeme za malíře, ale za filmového herce. V příběhu uvidíme, co všechno vedlo k vytvoření jeho mistrovského díla. Cesta to rozhodně nebyla snadná. Pokud byste si ale tento balíček kupovali jen kvůli tomuto titulu, tak brzděte. Layers of Fear 2 je totiž tento týden zdarma na Epicu.

6e06868c-c28f-4d45-b415-ad83ec7520738999d2ab-c6d3-4bb9-b8b9-817d7cda0047bffbe379-5eca-41bd-be91-c2a769fd5791

The Blackout Club se sice nepovedl tak moc, jak to z počátku vypadalo, ale pokud hledáte něco na kooperaci, tak určitě přijde vhod. Až ve čtyřech hráčích si můžete projít příběh školáků, kteří odkrývají záhady jejich malého městečka. A na závěr trochu hektické akce. Dusk navazuje na odkaz klasických stříleček a drží se ho jak po stránce hratelnosti, tak grafiky.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

22.  11.  2021 | |91 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček. Ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček…

Dobrá klávesnice a myš jsou pro hraní na PC nezbytně nutné. Vybrali jsme osvědčené modely, se kterými neuděláte chybu.

30.  11.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Herní myšHerní klávesnice
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od párty her až po strategie

16 tipů na nejlepší deskové hry pod stromeček. Od …

Deskové hry nejsou jen pro nerdy, zvládnou zabavit celou rodinu. Vybrali jsme nejzajímavější deskovky hlavně mezi novinkami, ale i stálicemi, napříč kategoriemi od her pro občasné hráče až po ty náročnější.

22.  11.  2021 | |3 N/A
Vojtěch Malý
Deskové hry
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

27.  11.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravu…

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

28.  11.  2021 | |2 N/A
Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

včera | |10 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka